Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Przydatne akcesoria do urządzeń Samsunga

Komórki i smartfony są urządzeniami, które narażone są na różne czynniki. Telewizor czy wieża stoją w bezpiecznym miejscu i jeżeli nie zwali ich przykładowo dziecko albo kot, to chyba nic im się nie powinno stać. Ale z komórkami to całkowicie odmienna sytuacja. Noszone są w torebkach, plecakach i kieszeniach, nie raz może się zdarzyć, że coś na nie upadnie albo same spadną wyższej wysokości.


etui dla Galaxy
Napisał: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego też kupując komórkę warto od razu się zastanowić, jakimi sposobami będzie go można chociaż trochę zabezpieczyć przed uszkodzeniami. Jednym z lepszych pomysłów na to może być nabycie telefonu z klapką, rozwiązanie to ma taką zaletę, że po zamknięciu klawiatura i ekran chronione są przed możliwością uszkodzeń. w stanie złożonym telefon ten posiada niewielkie rozmiary i bez problemu się mieści w nawet niedużej kieszeni czy torebce. Solidna oraz trwała obudowa na tyle zabezpiecza aparat, że nawet przypadkowy upadek z niewysoka nie powinien mu zaszkodzić.

Jednak w sklepach zdecydowana większość komórek ma płaski, duży ekran, składane telefony nie cieszą się aż tak dużym wzięciem. Dlatego też kupując taki telefon warto pomyśleć o jakieś dobrej możliwości ochrony dla niego. W sklepach jest ich ogromna ilość i z reguły przeznaczone są one do konkretnego modelu aparatu, na przykład Samsung Galaxy Note 3 pasował będzie do tego własnie rodzaju smartfona, tak samo Samsung ETUI FLIP DO GALAXY S III MINI granatowe (EFC-1M7FBEGSTD) () nie sprawdzi się raczej przy pozostałych modelach tego producenta. Oba pokazane pokrowce są dokładnie i porządnie wykonane i bez zastrzeżeń powinny wypełniać swoją funkcję. Jest to o ważne o tyle, że często możemy spotkać akcesoria bardzo kiepskiej jakości, które w skrajnym przypadku mogą spowodować uszkodzenie sprzętu zamiast go ochraniać. Bardzo interesującą opcją jest też Samsung etui silikonowe do Samsung Galaxy S3 niebieskie (EFC-1G6WBECSTD), to etui jest wykonane z elastycznego tworzywa i ma specjalne zatyczki na łącza. Przez to telefon jest w znacznym stopniu zabezpieczony przed kurzem, wilgocią i upadkami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-27 20:00:16
Tagi: telefony komórkowe, pokrowce, etui, producenci, smartfony