Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Etui do telefonu, czyli o doskonałej jakości telefon trzeba odpowiednio zadbać

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu większość z nas nawet nie wyobrażała sobie tego, aby kiedyś móc mieć aparat telefoniczny non stop przy sobie. Aktualnie większość z nas nie potrafi działać bez telefonu komórkowego. Większość z nas nie opuszcza własnego domu bez komórki znajdującej się w kieszeni. Sprzedawane dzisiaj modele kosztują niemało. A to związane jest z koniecznością zakupu solidnego etui.


komórka
Napisał: Jonas Schleske
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybór etui do popularnych komórek jest na chwilę obecną naprawdę bardzo duży. Na sklepowych półkach znaleźć można te świetnie dopasowane do takich komórek, jak HTC Desire 310, HTC 820, Galaxy S6 oraz Honor Holly. Za sprawą tego każdy posiadacz telefonu – niezależnie od tego czy ma telefon HTC Desire 310 czy na przykład HTC 820 – może bez trudu znaleźć etui idealnie pasujące do telefonu, a tym samym zapewniające świetną jego ochronę (htc 820). Trzeba bowiem wiedzieć, że dostępne dzisiaj telefony, takie jak na przykład Galaxy S6 i Honor Holly to urządzenia bardzo delikatne, których drobne uszkodzenie może negatywnie odbić się na ich pracy. Solidnie dopasowane etui sprawia, że telefon jest solidnie chroniony przed powstawaniem zadrapań. Tyczy się to przede wszystkim wyświetlacza, który jest najbardziej wrażliwą częścią całego używanego obecnie telefonu komórkowego.


etui
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Znajdujące się w sprzedaży etui to modele , które wykonane zostały z bardzo różnego materiału. Najbardziej eleganckie są te zrobione z eko skóry. Takie etui świetnie sprawdza się w przypadku osób, które muszą dbać o własny wizerunek. Najczęściej kupowane są etui czarne, ale nie oznacza to, że wśród etui z eko skóry nie znajdziemy takich z eko skóry w innym kolorze. Ogromnym hitem są etui w kolorze czerwonym, które nie mogą pozostać niezauważone. Jeszcze parę lat temu często wybierane były etui z silikonu. Obecnie takie etui do popularnych komórek nie cieszą się już tak ogromną popularnością - najtańszy galaxy s6. Zdecydowana część osób woli etui prezentujące się korzystniej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-14 04:39:20
Tagi: etui, wizerunek, uszkodzenie