Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Testy i rankingi elektroniki, czyli jaki sprzęt zakupić, by cieszyć się akcesorium na lata?

Planujesz nabycie sprzętu elektronicznego i nie wiesz jaki tablet kupić? Już dziś zaznajom się z kilkoma prostymi zasadami jakimi trzeba się kierować przy nabyciu sprzętu. W ten sposób znajdziesz to co dla Ciebie najlepsze. Przy wyborze tabletu warto wiedzieć, że tablety mogą posiadać różne systemy operacyjne (Android, iOS, Windows), mogą posiadać też różne wielkości ekranu, a także rozmaite podstawowe czynniki techniczne (takie jak pamięć RAM, pojemność dysku twardego, procesor).
przykładowy tablet
Napisał: ASUS
Na podstawie: ASUS
W ten sposób dla rozmaitych zastosowań będą ważne różnorodne cechy tabletu. Poniżej przedstawiamy ranking tabletów. W samej czołówce na rok 2016 znajduje się tablet Lenovo A7 10F. Zaraz następny jest Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T530 16GB. Na kolejnym miejscu mamy Lenovo ThinkPad Yoga 2 1051L 32GB 4G Lenovo, a następnie Samsung Galaxy Tab 4 7.0 T230. W czołówce przeważają tablety przedsiębiorstwa Lenovo, bo na piątym miejscu znajduje się kolejny tablet tej marki czyli Lenovo A7600.

Poznając cechy konkretnych akcesoriów będziesz mógł/mogła z powodzeniem zadecydować jaki tablet kupić. Przy nabyciu tabletu warto również zwrócić uwagę na dyski ssd test. Specjalnie dla zainteresowanych sporządzono nowe zestawienie polecanych dysków SSD, które to zawiera także nowe konstrukcje dostępne na rynku. W zestawieniu znaleźć można zarówno te tańsze modele do modernizacji starszego komputera albo laptopa, a także wydajne modele wyprodukowane dla graczy i entuzjastów. Przegląd zawiera nowe modele prawie z każdej półki cenowej, tak więc każdy odnajdzie tutaj najlepszą dla siebie ofertę.A zatem jakie dyski SSD test wybrać? Zobaczcie polecane przez nas typy. Przykładowy dysk to Samsung SSD 950 PRO 512 GB. Jest to jeden z bardziej wydajnych sprzętów na dzisiejszym rynku, który to został wyprodukowany właśnie z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Projektant zaprojektował zupełnie autorską konstrukcję, wykorzystującą interfejs PCI-Express 3.0 x4 oraz protokół NVM-Express – który umożliwia uzyskać wydajność niemalże niemożliwą dla standardowych dysków pod SATA 6 Gb/s. Dysk zaliczyć można do struktury formatu M.2 a więc z powodzeniem sprawdzi się w tych nowych komputerach stacjonarnych i laptopach. Zalecany spragnionym wydajności.

dysk ssd do laptopa
Napisał: Martin @pokipsie Rechsteiner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Innym dyskiem szczególnie polecanym przez znawców jest Samsung SSD 850 PRO 512 GB. Przez wielu zaliczany jest do kategorii bardzo dobrych dysków na rynku. Proponuje świetną wydajność, cechuje się również bardzo wysoką żywotnością, a w dodatku projektant daje na niego aż dziesięć lat gwarancji. Samsung zastosował w tym przypadku zupełnie autorską konstrukcję, a ponadto napisane od podstaw oprogramowanie.

W konsekwencji można liczyć na transfery osiągające nawet do 550 MB/s oraz liczbę operacji wejścia/wyjścia sięgającą 100 000 IOPS. Wprawdzie cena tego sprzętu nie należy do najniższych, ale za to jakość jest gwarantowana. A zatem przejrzyj propozycje tabletów i dysków i wybierz ten najlepszy dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-06-04 03:34:24
Tagi: komputer, model, gwarancja, pojemność