Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

W jaki sposób z sukcesami prowadzić własny e-sklep?

Zawsze należy starać się być profesjonalistą - choć oczywiście nie w każdym przypadku to się udaje. Dobrze, ale przecież wszyscy dążymy do tego, aby swój interes prowadzić w niezwykle profesjonalny sposób.

Bo jeżeli będzie inaczej, w znacznym stopniu powiększamy ryzyko bankructwa! W szczególności, że mówimy tutaj o sklepie internetowym - bardzo często jest tak, iż inwestujemy własne środki w e-biznes, ale całkowicie nie mamy zielonego pojęcia w jaki sposób za to wszystko się zabrać.

wzrosty w sklepie internetowym
Napisał: priceminister
Na podstawie: http://www.flickr.com
Cóż, w wielu przypadkach całkowicie deprecjonujemy znaczenie użyteczności swojego sklepu. A więc mowa tutaj o tym, że zasadniczo nasza sytuacja może być taka, iż damy ludziom kiepski sklep, w którym ciężko na coś trafić. Sklep może być bardzo popularny, ale to tak naprawdę na nic, ponieważ i tak nie będziemy mieć sprzedaży. Choć często również zapominamy o promocjach, konieczności uzyskiwania ruchu. W wielu przypadkach po prostu jest tak, że każdego dnia sklep jest odwiedzany przez bardzo niewielu ludzi - o tym także trzeba we wszystkich przypadkach pamiętać.

Oczywiście prowadzenie sklepu internetowego to także profesjonalna obsługa klienta. Często to jest tak, iż nieodpowiednio zwracamy się do klientów, nie mamy większego pojęcia co robić, aby wydali właśnie u nas znaczną część własnej pensji... Należy również napisać na temat cen. Ceny - powinny być względnie niskie, bo przeciętny Nowak nie lubi przepłacać. Jednak naturalnie nie można także sądzić, iż czymś w porządku jest to, aby dać ludziom zbyt niskie ceny. W końcu trzeba zarabiać na swój biznes, a więc marża musi być na odpowiednim poziomie!

Tym ludziom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem chcę powiedzieć jedno - należy w każdym przypadku starać się o to, aby wszelkie towary były poprawnie opisane i sfotografowane. Czy wiesz, iż znaczna część ludzi najzwyczajniej w świecie należy do grona wzrokowców? Czyli jeżeli np. chcemy sprzedać bardzo młodej kobiecie obuwie - trampki, nigdy nie możemy zakładać, iż czymś w porządku są słabe fotografie, na których absolutnie nic nie można zauważyć czy niskiej jakości grafika (szczegóły na blogu na ). Czyli jak dobrze widać, prowadzenie sklepu internetowego jest dosyć skomplikowane, ale są trudniejsze rzeczy...


Na podstawie: dawid.jablonski.in

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-25 17:31:27
Tagi: sklep, klient, towary