Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Rozwój internetu, czy za tym można w ogóle nadążyć?

Faktem jest, iż każda dziedzina działalności człowieka przechodzi ciągłe reformy i zależnie od warunków i czynników zewnętrznych, dzieje się to w odmiennym dla każdego działu, tempie. W obecnych czasach nic jednak nie pobije internetu, który zmienia się niemalże na naszych oczach i każda godzina zmienia jego wygląd. Jeszcze niedawno w ogóle nie wyobrażaliśmy sobie czegoś takiego, a dziś większość z nas sprytnie operuje jego obsługą zyskując nieskończone możliwości, w sobie zawiera. Sprawdź przykładowo- księgować w e-sklepie


aplikacje na smartfona
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najnowszymi technologiami, którymi zachwyca się cały świat, są aplikacje, programy i witryny społecznościowe, które dają nam okazję do poznania ludzi z Finlandii, Wenezueli, Turcji, czy Nowej Zelandii, co rzecz jasna byłoby niemożliwe bez dostępu do cudu techniki, jakim bezsprzecznie jest internet. Co ważniejsze podobne, międzynarodowe, znajomości możemy zawiązywać i zrywać w przeciągu paru minut, wystarczy tylko, że uruchomimy lub zamkniemy daną witrynę. Jednak ostatnio na rynek wpłynęło coś zupełnie nowego, sprawiając, że wiele ludzi zastanawia się, słysząc słowo: snapchat co to jest i jakie jest jego zastosowanie. Jest to program na każdego nowoczesnego smartfona, dający możliwość nagrywanie krótkich filmików i rozsyłanie ich po znajomych. Sednem całej aplikacji i jej popularności jest krótkotrwałość owych filmików i fotografii, gdyż po paru chwilach nie są już one dostępne. Pewne jest, że podczas gdy teraz każdy zastanawia się i wpisuje w przeglądarkę hasło: snapchat co to jest i jak go używać, to za kilka lat cała popularność ucichnie i będziemy zachwycać się czymś zupełnie innym. Więcej informacji na ten temat: snapchat co to jest Jednak na niektórych, nietrwałych wirtualnych trendach możemy zarobić rzeczywiste sumy pieniędzy. Jednym z podobnych inicjatyw są bezsprzecznie wzbudzające ogrom kontrowersji sklepy z bitcoinami.


bitcoin
Napisał: Tech in Asia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Są to strony, na których można zakupić kryptowalutę, która jest przyjmowana w ogromie stron w sieci i kilku miejscach w realnym świecie. Sklep z bitcoinami umożliwia nam nabycie tej waluty i sprzedawanie jej po innym kursie- przekonaj się: sklep z bitcoinami. Dzisiaj takie nowinki wydają nam się absolutnie odrealnione i za prawie niemożliwe, jest żeby wyparły one, przykładowo, normalne pieniądze. Jednak, czy gdybyśmy wrócili do lat dwudziestych ubiegłego stulecia i powiedzieli, że papierowe listy zostaną prawie całkowicie zastąpione przez elektroniczne pliki przesyłane dziwaczną siecią, prawdopodobnie zostalibyśmy wyśmiani. A jednak teraz to przecież nasza codzienność, a wprost na odwrót, wysyłanie listów w kopertach zostało czymś odbiegającym od norm.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-18 22:33:28
Tagi: Internet, trendy, wynalazki, technologie, świat wirtualny