Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Zestawienie aparatów cyfrowych

Aparat cyfrowy BenQ P1410
Napisał: BenQ
Na podstawie: BenQ
O ile pragniesz nabyć fajny aparat cyfrowy, napotkasz na spory problem z wyborem konkretnego modelu, bo w sprzedaży znajdziesz całe mnóstwo różnorakich aparatów.
Aparaty cyfrowe, jak praktycznie wszystkie produkty, można podzielić na różne półki cenowe i jakościowe. Ten mały przegląd sprzedawanych dziś na rynku modeli cyfrowych stworzyliśmy po to, by ułatwić tobie wybieranie dobrego sprzętu.Zamieściliśmy w nim trzy popularne modele maszyn cyfrowych, które należą do odmiennych klas cenowych. Zapraszamy do lektury.

Canon PowerShot G1 X Na ten sprzęt trzeba wydać ponad 2500 złotych, lecz każda wydana na niego złotówka to mądry wydatek. Canon PowerShot G1 X oferuje niesamowicie wysoką jakość robionych zdjęć, która jest zbliżona do tej, którą oferują popularne modele aparatów - tzw. lustrzanek-. Model ten charakteryzuje się przystępną obsługą – każdy poradzi sobie z aparatem bez problemu, mimo tego że guzików jest mnóstwo. Jeżeli zapytacie o wady aparata, trzeba wymienić akumulator o krótkim działaniu. Jednak to raczej nieistotny problem.

Panasonic Lumix DMC-TZ25 Ten mały aparat cyfrowy jest wart prawie trzykrotnie mniej niż wyżej omawiany Canon. W swojej kategorii cenowej zwycięża inne egzemplarze swoimi zaletami. Aparat cyfrowy zapewnia dobrą jakość fotek, przydatne opcje dodatkowe ( np. fotografie seryjne) oraz praktyczne zbliżanie obrazu. Do mankamentów należy dopisać nagrywanie klipów, które zapisują się jedynie w opcji mono.Casio Exilim EX-ZR20 Ten sprzęt reprezentuje najbardziej ekonomiczne aparaty cyfrowe. Zdobędziesz go już za trochę więcej niż pół tysiąca złotych. Za tę gotówkę urządzenie zapewnia porządną jakość zdjęć, dobrą matrycę o parametrze 16,79 MP oraz nagrywanie filmików. Jeżeli masz mało gotówki i potrzebujesz porządnego aparatu na wyjazd, ten model będzie prawidłowym zakupem.


Na podstawie:

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-16 01:37:29
Tagi: aparaty cyfrowe, Canon, aparat cyfrowy, modele, przegląd