Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Odszukaj hurtownię i dystrybutora – to nie trudne!

Ten przewodnik został napisany dla kogoś, kto nie używa sieci i nie orientuje się, jak ją obsługiwać. Najmocniej rekomenduję go przedsiębiorcom, którzy chcą znaleźć adres hurtowni albo dystrybutorów różnych towarów. Zapraszam do czytania.

Napisał: Zelmer
Pierwsze to musisz otworzyć swoją przeglądarkę internetową. Jeżeli przeglądasz teraz ten artykuł, to znaczy, że jest działa i ten punkt możesz zostawić. Przejdź na witrynę wyszukiwarki sieciowej, najpopularniejsze wyszukiwarki to Bing Microsoftu oraz Google. Następnie należy zadeklarować, czego poszukujesz.Żeby namierzyć i przeczytać ofertę hurtowni artykułów gospodarstwa domowego w swoim mieście, w Bing umieść frazę „hurtownia AGD nazwa miejscowości”. Założę się, że otrzymasz co najmniej 10 ciekawych ofert. Często razem ze witrynami dostaniesz mapkę z zaznaczonymi przybytkami, co uprzyjemni ci dojazd.W miejsce hurtowni możesz także interesować się pobliskim dystrybutorem artykułów gospodarstwa domowego. W tej sytuacji do Google należy wklepać „dystrybutor AGD miasto”. Polecam dopisać konkretną markę towaru, aby uściślić wyszukiwanie.

Analogicznie sprawa prezentuje się w przypadku innych gatunków działalności, takich jak na przykład dystrybucja oprogramowania. W wieku IT przedsiębiorstwo, które nie reklamuje się w cyberprzestrzeni i nie posiada dobrej reprezentacji w postaci witryny WWW praktycznie nie ma szans na przetrwanie. WWW to wspaniała płaszczyzna promocyjna i dostęp do milionów możliwych klientów.

W cyberprzestrzeni zobaczysz właściwie wszystko – reklamuje się tam i dystrybutor gier i firma naprawiająca obuwie, góral z okolic Rabki i pięciogwiazdkowy hotel na Malediwach, wytwórnia farb i piosenkarz, artysta malujący obrazy na zamówienie i wielki globalny koncern fonograficzny… Trzeba tylko wiedzieć, jak skutecznie szukać. Najistotniejszy jest odpowiedni dobór fraz do wyszukiwarki – koniecznie w formie bezosobowej i z określeniem dotyczącej nas lokalizacji. Jeśli chcesz, aby w przetwarzaniu były wszystkie słowa, użyj po prostu cudzysłowu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-16 06:39:29
Tagi: AGD, gry