Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Komfort oraz niezawodność użytkowania aparatów apple

Zbliża się czas wakacyjny i mnóstwo ludzi organizuje dłuższe podróże. Planując podróż tylko z bagażem podręcznym musimy wziąć pod uwagę, że niektóre rzeczy są zabronione na pokładzie samolotu.

apple iphone
Napisał: Esther Vargas
Na podstawie: http://www.flickr.com
W czasie kontroli na lotnisku mogą one pozostać nam nieodwracalnie odebrane, a później zniszczone. Na stronie internetowej reprezentantów linii lotniczych jest możliwość przeczytać, że restrykcje dotyczące zawartości ekwipunku podręcznego zależą od regulacji aktualnych na danym lotnisku i potrafią się różnić zależnie od tego, gdzie jedziemy- zdecydowanie więcej odnajdziesz pod tym adresem. Podróż tylko z ekwipunkiem podręcznym to oszczędność funduszy, komfort i faktycznie można bez kłopotu zapakować się w taką walizkę nawet na dłuższą wycieczkę.

Bagaż podręczny ma możliwość zawierać posiłek, napoje, również mleko dla małych dzieci. Pracownicy ochrony mogą nas poprosić o skosztowanie tych artykułów, w celu sprawdzenia czy naprawdę mamy do czynienia z pożywieniem. Istnieje możność zapakowania do ekwipunku podręcznego medykamentów nieodzownych w trakcie lotu. Zaleca się, by mieć przy sobie poświadczenie lekarskie, receptę, albo inny dowód zaświadczający o nieodzowności ich przyjmowania.

To co należy ograniczyć w ekwipunku podręcznym, to płyny. Poprzez płyny rozumie się również wszystkie maści, pomadki, kremy, pianki, tusze do rzęs, dezodoranty, lakiery do włosów, pasty do zębów. Jakikolwiek płyn musi znajdować się w zbiorniku o pojemności nieprzekraczającej 100 ml, a każde zbiorniki z płynami winny być opakowane w jedną przejrzystą plastykową torbę z ewentualnością wielokrotnego zamykania. To co wszyscy podróżujący biorą ze sobą na pokład to z pewnością telefony apple. Każdy eksploatator owego telefonu jest dumny z jego dysponowania- smartfony apple.telefon iphone
Napisał: Francesc Genové
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aparaty Apple cieszą się słusznie świetną opinią nabywców. I choć producenci konkurencyjnych urządzeń z systemem Android, czy Windows Phone starają się przeważnie ścigać na specyfikacje techniczne, Apple stawia przede wszystkim na wygodę i niezawodność eksploatacji. Sprzęty mobilne Apple biją rekordy sprzedaży we wszystkich krajach. Sam iPhone znowu po trzech latach przegonił portfolio Samsunga, a iPady mimo wyhamowania wzrostów w segmencie tabletów w dalszym ciągu mają mocną sytuację.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-15 12:21:30
Tagi: iPhone, podróż, podróżowanie, Urządzenia, sprzęty