Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Już nie musisz wybierać się do Urzędu Skarbowego, jest możliwość szybciutko a także bezpiecznie rozliczyć się z podatku przez sieć.

Osoba zobowiązana do płacenia podatku, w terminie do 30 kwietnia, musi złożyć, we właściwym dla swojego miejsca zamieszkania Urzędzie Skarbowym, rocznego bilansu. W rozliczeniu PIT 2014 , przygotowanym według ustalonego regułami wzoru, powinny zostać wykazane uzyskane w ciągu roku nadwyżki przychodu objęte bezzwrotnym świadczeniem według norm ogólnych.


W zobowiązaniu trzeba zaznaczyć wysokość ciężaru fiskalnego, oraz informację o wpłaconych do urzędu skarbowego przedpłatach na opodatkowanie – jeśli takie wystąpiły.

Elektroniczne rozliczanie PIT
Napisał: "PictureYouth"
Na podstawie: http://www.flickr.com
Już nie musisz iść do Urzędu Skarbowego, jest możliwość szybko i bezpiecznie rozliczyć się z podatku przez Internet. Nie musisz niczego ściągać i instalować niekorzystne programy na prywatny komputer, musisz mieć tylko dostęp do Internetu gdzie wpiszesz i złożysz zeznanie podatkowe Pit 37 online! Najprostszą formą składania deklaracji jest wręczenie go w punkcie odbiorczym skarbówki. Niewykluczone jest także złożenie informacji metodą alternatywną. Popularne stało się wypełnianie deklaracji w formie formularza elektronicznego od razu do organu podatkowego złączone z uzyskaniem biurowego potwierdzenia odbioru.

Wypełnianie zeznania Pit 37 online za pomocą online nie oczekuje posiadania e-podpisu. Badanie płatnika odbywa się za pomocą pięciu danych osobowych dotyczących podatnika: NIP albo numer PESEL – w zależności od płatnika, imię (pierwsze), nazwisko, data urodzenia, wartość przychodu uwidoczniona w zeznaniu lub rocznym podliczeniu nadpłaty za rok podatkowy o dwa lata wcześniejszy niż rok, w którym jest przedkładany druk elektroniczny. Przekazanie Pit 37 online (formularz Pit 37) to nieskomplikowany, szybki, bezpieczny środek na roczne rozliczenie podatkowe. Ponadto, rozliczanie PIT przez internet, nie nastręcza zbędnych procedur i opłat. Przez to mamy również zabezpieczenie poprawnego wypisania pisma ze wszystkimi dodatkami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-13 19:38:30
Tagi: zeznanie podatkowe, pit 2014