Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Jak dbać o swoje ciało i wszystkie jego fragmenty

Pielęgnacja własnego ciała to podstawa we współczesnych czasach. Nie ważne czy dotyczy to płci żeńskiej czy męskiej, człowiek musi pielęgnować swoje ciało oraz wiedzieć w jaki sposób powinno się to robić. Podstawowa rzecz: samo kąpanie się od czasu do czasu, lub nawet codziennie nie jest dbaniem o ciało. Są różnorodne obszary ciała, które trzeba regularnie pielęgnować.


Golarka Braun Porsche Motorsport
Napisał: Braun
Na podstawie: Braun
Dla kobiety bardzo istotne jest usuwanie zbędnego owłosienia, przede wszystkim na nogach, w pachwinach i w miejscach intymnych. Eliminowanie włosów uważane jest obecnie jako norma, a pomijanie depilacji standardowo już traktowane jest jako dość obrzydliwe. Dlatego też bardzo często nabywane są przykładowo depilatory, dzięki którym efektywniej eliminuje się zbędne włoski, a i konserwacja takiego narzędzia nie jest problemem, jeżeli to jest doskonała firma, przykładowo Philips ostrza też będą wystarczać na długo. Dla mężczyzn polecane są trymery, które utrzymają idealny stan każdej, tak w ostatnim czasie popularnej, brody - markowe trymery.

Oprócz depilacji warto zatroszczyć się także o swoje dłonie. Czasem wystarczy tylko kremowanie rąk, w gorszych sprawach na pewno przydatne będzie regenerum do paznokci, które wzmocni oraz upiększy paznokcie. Po użyciu owej odżywki warto również pięknie pomalować paznokcie, poprzez co będą wyglądać niesamowicie.

Napisał: nightrose
Kolejnym niezwykle ważnym miejscem na ciele są stopy. Nie zawsze się o nie dba, Jednak warto to robić, a znakomitym urządzeniem do tego zadania jest Scholl Velvet Smooth elektroniczny pilnik do stop 1 szt, który wykonuje za nas najgrubszą robotę. Po jego pracy czasem wystarczy nałożyć krem na nogi oraz pomalować ładnie paznokcie. Niezwykle ważna jest w szczególności twarz, ponieważ, można powiedzieć, iż na niej spoczywa największy obowiązek - reprezentacyjny konkretnej osoby. To, w jaki sposób trzeba się o nią dbać, zależy jest o typu cery, jaką się ma. Sucha skóra wymaga nawilżenia, z kolei przetłuszczająca się również powinna posiadać specjalistyczne kremy. Inne fragmenty ciała też muszą być pielęgnowane. Włosy odpowiednio często podcinane, a cera smarowana balsamami. Praktyczne urządzenia pomagające w codziennej pielęgnacji ciała najlepiej jest kupić w sieci, np. regenerum do paznokci ().

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-25 16:04:34
Tagi: stopy, paznokcie, maszynki do golenia, golenie