Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Tanie akcesoria znanych marek

W naszych czasach prawie każdy ma parę urządzeń elektronicznych, które mają ułatwić działanie w tych czasach. Można kupić tani tablet i droższy komputer marki apple. Można poszukać drogich zamienników tanich tabletów i tańszych zamienników droższych laptopów. Obecnie nie ma z tym najmniejszego problemu i co istotne każde z tych urządzeń będzie spełniało swoją funkcje. Musimy jedynie zastanowić się, jakiego sprzętu naprawdę potrzebujemy. Przez to będzie nam prościej połapać się pośród wielości modeli oferowanych przez duża ilość producentów.


smartfon
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Telefon z wieloma funkcjami

Dziś telefon to nasze małe centrum wszechświata. Każdy ma tam swoje metody na zabicie nudy, możliwość sprawdzenia ważnych informacji czy sposób na zapoznanie się z kimś nowym. Obecnie prawie każdy ma smartfona i nieważne czy jest to smartfon samsung, czy innej firmy, każdy cieszy się z tego, że telefon jest jak mały komputer. Obecnie nikt nie reklamuje telefonu opowidając o tym, że jakość rozmowy jest bardzo dobra i szybkość pisania smsów, dzięki świetnej klawiaturze. Dziś reklamy telefonów są zupełnie inne. Współczesne telefony dotykowe są wyposażone w świetne kamery. Nie trzeba się przejmować, że telefon wpadnie nam do wody, albo, że się wygnie - wybierz tableta.

Tak, więc naprawdę wszystko się pozmieniało. Kiedyś telefon był niezbędny do dzwonienia i wysyłania smsów, a dziś są specjalne aplikacje, które zapewniają rozmowy i wysyłanie smsów za niewielkie opłaty, wystarczy dostęp do sieci. Jeżeli dziś kupujemy telefon to możemy mieć problem, bo za kilka tygodni, pojawi się zapewne jeszcze nowszy i fajniejszy model z jakimś
smartfon
Napisał: HTC
Na podstawie: HTC
super dodatkiem, który każdy fan nowinek technologicznych chce mieć, można wręcz dostać zawrotów głowy. Kiedyś robiło się wszystko żeby telefony były małe, dziś raczej chce się żeby telefon był cienki, ale nie oznacza to wcale, że telefon jest mały - atrakcyjny smartfon Samsung.


Powinniśmy, więc wiedzieć, na czym tak naprawdę nam zależy, czy chcielibyśmy posiadać super aparat, czy wystarczy nam to, że będziemy mieli możliwość sprawdzenia maila. Jak będziemy wiedzieli, jakie oczekiwania mamy, to na pewno zostaniemy odpowiednio obsłużeni. Tak, więc poznajmy parametry każdego z oferowanych nam sprzętów i zastanówmy się, czy są one nam niezbędne. Bez sensu płacić za coś czego i tak nie będziemy wykorzystywać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-17 08:26:36
Tagi: tablet, telefon, Elektronika, sprzęt, smartfon