Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

W tym roku do sklepów trafi najnowsza kamera firmy GoPro z rewolucyjnymi parametrami.

Firma GoPro jest niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o produkcję mobilnych kamer do rejestrowania rozmaitych wyczynów sportowych. Korzystają z nich profesjonalni sportowcy i zwykli miłośnicy ekstremalnych sportów.


Nowa kamera firmy GoPro 5 Black pojawi się na rynku w ostaniach miesiącach 2016 roku.
restauracja
Napisał: Edsel Little
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jest to raczej spore spóźnienie, jednakże jeżeli zaufać ekspertom, jest na co czekać. Najnowsze urządzenie będzie innowacyjne pod wieloma względami. GoPro 5 Black będzie mieć opcję nagrywania filmów w rozdzielczości 4K, co przekłada się na naprawdę wspaniałe nagrania wejdź na na
. Kamera powinna również posiadać mocniejszy akumulator niż poprzednie modele, co zapewni długi czas nagrywania. Jest to niezmiernie ważne dla wielu osób, które preferują dyscypliny wymagające udania się w odludny obszar.


lot
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Przeważnie kamerki GoPro instaluje się na kasku albo przykładowo na kierownicy roweru. Jeżeli jednakże chcemy nagrywać obraz z ręki, to doskonałym rozwiązaniem może być zaopatrzenie się w stabilizator ręczny gimbal GoPro przeznaczony do urządzeń tej firmy. Z jego pomocą obraz na filmiku nie będzie drgał, co znacząco wpłynie na jakość nagrania. Dzięki niemu będzie można też ładować kamerę oraz przegrać filmiki.

Czy potrzebujesz następnej dawki takich informacji przedstawianych w równie wygodny sposób? Nic trudnego - kliknij tu - zalecamy tę witrynę!

Gimbal GoPro umożliwia również sterowanie kamerką we wszystkich płaszczyznach, co znacząco usprawni nagrywanie więcej ciekawostek.
W wypadku gdy pragniemy zakupić produkty GoPro, dobrym rozwiązaniem może być zajrzenie do sieci, żeby zestawić ceny w różnych sklepach. Być może uda nam się znaleźć wyjątkowe okazje i nieco oszczędzimy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-12 01:42:38
Tagi: czas, sklep, moc