Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Od pucybuta do miliardera, czyli jak można opisać zmiany, które całkowicie zmieniły nasze opinie o drukarkach

Kto ma nieco więcej niż 60 lat mógł na bieżąco obserwować, w jaki sposób zmieniają się modele drukarek i jak ich producenci dostosowują je do naszych wymagań. Duża w tym także zasługa współczesnej techniki, ponieważ bez niej nie można byłoby wcale zbudować tych jakże niezbędnych sprzętów. I jeśli to ciągłe doskonalenie i wynajdywanie nowych zastosowań można byłoby przyrównać do szczebli kariery, jaką pokonuje podwładny, to doszlibyśmy do refleksji wygłoszonych w tytule tego omówienia. A to zagadnienie rozwiniemy w kolejnych akapitach.

drukarki3d.pl - drukarki i usługi 3d
Napisał: Marc Huguet Reyes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Historia drukarek, jak już zauważyliśmy, w żadnym przypadku nie sięga czasów starożytnych. Tak na dobrą sprawę, to zaczyna się ona w gdzieś w okolicach połowy zeszłego wieku. Pierwsze egzemplarze były dość prymitywne, lecz i tak należycie spełniały przydzieloną im rolę. Czyli na początku były jak pucybut, który wykonuje ważne czynności, choć nie każdego stać na taki luksus. Jednakże z upływem dekad ten pucybut, czy w wersji żeńskiej kopciuszek, potrafi coraz więcej i staje się coraz bardziej rozpoznawany i rzecz jasna coraz bogatszy. Kontynuując wątek porównań, taka drukarka 3d sls w odniesieniu do pierwszych drukarek atramentowych to faktycznie miliarder - drukarka sls.Nawet jeśli zostaje się bardzo bogatym człowiekiem, to wcale nie wypada spoczywać na laurach. Zupełnie tak samo myślą wytwórcy drukarek - właściwie każdego roku pojawiają się na rynku modele, które zaskakują nowymi możliwościami. Zresztą kariera drukarek z dużą dozą prawdopodobieństwa dopiero się zaczyna. Oszałamiającą karierę wróży się szczególnie tym sprzętom, które drukują w technologii 3D. Wszystko dlatego, że już pisze się o wykorzystaniu ich np. w medycynie.

Nowa drukarka
Niektórzy mężczyźni preferują z kolei inne porównania.

Zainteresował Cię ten wpis? To znakomicie, gdyż oryginalny wpis zawiera podobne informacje do omawianych.

Przykładowo: korzystać z banalnej w obsłudze drukarki atramentowej, a później używać zaawansowanego technologicznie sprzętu jakim z pewnością pozostaje drukarka 3d sls, to jakby przesiąść się z malucha do mercedesa - więcej na stronie . Zresztą w w tej chwili nie warto się kłócić o porównania. Dla konsumenta, czyli szarego obywatela i tak liczyć się będzie cena takiego urządzenia. Jeszcze niedorośli naukowcy z miłą chęcią zobaczyliby w swoich laboratorium takie cudeńko jak drukarka 3d sls.

Jeśli zainteresował Cię opisywany tekst, sprawdź link znajdujące tutaj, są w tamtym miejscu inne wiadomości, które Cię zainteresują.

A takie marzenia mają szanse się ziścić - właściwie z każdym miesiącem maleje cena tego typu sprzętów i te najprostsze modele są już w zasięgu ręki nawet tych najmniej zamożnych obywateli.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-25 01:00:43
Tagi: drukarki, 3D, Urządzenia, sprzęty