Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

February 2019 archive

Jakiego typu artykuły znajdziemy w gazetkach promocyjnych, które obecnie trafiają zarówno do tradycyjnych skrzynek, jak i tych elektronicznych

Gazetka
Gazetki promocyjne są teraz na tyle popularne, że praktycznie każdy otrzymuje barwne biuletyny. I nawet małe sieci sklepów redagują własne gazetki, idąc w ślady potężnych supermarketów albo galerii handlowych. Na klientach niesamowite wrażenie robią plakietki z cenami, które kończą się niezwykłą liczbą 90 lub 99. Chociaż to tylko chwyt marketingowy, to znacząca część obywateli zupełnie nie zwraca na to uwagi, szczególnie jeśli dostępne produkty są towarami, które w danym sezonie okazują się bardzo użyteczne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-16 22:37:45
Tagi: komputer, sklep, tornistry, plecak, budżet, produkt, laptopa, towarów

Gdy komputer się zepsuje

praca przy komputerze
Napisał: Jason Cartwright
Na podstawie: http://www.flickr.com
Komputery spotykamy obecnie zasadniczo wszędzie: w domu, w zakładzie pracy, na uczelni. Stopniowo stajemy się od nich uzależnieni. Włączamy je każdego dnia, korzystając z systemów bankowości elektronicznej, gromadząc na twardych dyskach poufne informacje i archiwa rodzinnych zdjęć. Cóż, komputer jak każde urządzenie, chwilami ”zastrajkuje”, w związku z czym odmawia współpracy. Zazwyczaj dzieje się to w najmniej oczekiwanym momencie, gdy akurat musimy rozliczyć miesiąc, dostarczyć ofertę lub sporządzić zestaw danych dla klienta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-16 08:05:50
Tagi: urządzenie, sprzęt

Dużo rozwiązań funkcjonujących obecnie na rynku pomaga licznym przedsiębiorstwom dobrze prosperować

monitor na biurku
Napisał: Philips
Na podstawie: Philips
W obecnych czasach rozwój wielu popularnych przedsiębiorstw jest niesamowicie duży. Rozliczne brandy coraz częściej wchodzą na rynek globalny i poszerzają swoją aktywność na indywidualne kraje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-15 23:51:45
Tagi: firma, Przedsiębiorstwa, zlecenie, część

Psp Mogilno ma wiele pracy

buty
Napisał: Clarks
Na podstawie: Clarks
Psp Mogilno proszony jest do przeróżnych akcji

Sporo ludzi chce być na bieżąco z tym, co ma miejsce w ich rejonie, dlatego poszukuje takich nośników wiadomości, żeby mieć możliwość być jak najprędzej poinformowanym, o aktualnych wydarzeniach. Przez to należy wchodzić na stronę psp Mogilno, gdyż przecież strażacy wyjeżdżają do różnych zadań, a co się z tym wiąże, informują później o wszystkim na własnej stronie, przez co będziemy wiedzieć, które części miasta lepiej unikać, tak żeby nie utknąć w powypadkowym korku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-15 20:40:45
Tagi: dom, sprzęt, but

Czy warto sprzedawać i kupować w sieci? Jakie są tego plusy? Dlaczego handel online wypiera stacjonarną sprzedaż?

rowery
Napisał: halfrain
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co można kupić przez internet? Pytanie może wydawać się dziwne, gdyż tak naprawdę dzisiaj można zakupić tu wszystko, tak samo jak w sklepach stacjonarnych. Co więcej, sklepy online mają przewagę nad tymi standardowymi sklepami i to nie tylko na jednej płaszczyźnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-15 02:01:45
Tagi: sklep, handel, biznesy

Rankingi AGD

pralki
Napisał: Ericsson User Experience Lab
Na podstawie: http://www.flickr.com
Klienci najczęściej polegają na opiniach innych, co są w posiadaniu danego rodzaju urządzeń AGD już dłuższy czas. Wiedzą bowiem, że mogą wydać pieniądze na określoną rzecz i będą z niej zadowoleni. Skorzysta na tym cała rodzina, a niewygórowane ceny pozwolą na zakupienie też innych sprzętów. Dziś modne stało się picie soków z blendera oraz sokowirówki, dlatego często wyszukiwany jest ranking sokowirówek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-14 11:26:46
Tagi: sprzęt, sklepy, Konsumenci

Wybór porządnego kompa dla gracza - na co zwrócić uwagę i co jest ważne podczas kupowania dobrego sprzętu?

komputer
Napisał: Lea Latumahina
Na podstawie: http://www.flickr.com
Komputer to urządzenie, jakie przydaje nam się w wielu różnorodnych sferach życia. Z komputerów korzystamy w pracy, w czasie nauki, spędzania wolnego czasu czy też rozrywki. Wybór odpowiedniego komputera zależy przeważnie od jego przeznaczenia, na przykład nie każdy pecet przydatny w pracy okaże się stosowny dla gracza. Jeśli więc wyszukujemy komputera do gier, zastanówmy się nad kilkoma znaczącymi rzeczami, jakie musimy wziąć pod uwagę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-14 07:19:45
Tagi: procesor, karty graficzne, laptopy

Z jakiego powodu przeprowadza się testy sprzętów elektronicznych i czy w rzeczywistości warto kierować się wskazówkami umieszczanymi w sieci

nikon
Napisał: Kitmondo Marketplace
Na podstawie: http://www.flickr.com
Elektronika bywa pojęciem tak obszernym, że teraz można wymienić wiele znaczeń tego wyrazu. Gdy specjaliści, a szczególnie informatycy czy automatycy słyszą o testach elektroniki, to w większości przypadków wskazują na mniejsze bądź większe części, które wykorzystują w czasie codziennej pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-13 12:45:45
Tagi: Internet, fotografia, ranking

Najlepszym dronem z podglądem na żywo, obecnie jest z całą pewnością dron DJI Inspire 1

mały dron
Napisał: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby trudzące się profesjonalnie fotografią powinny dowiedzieć się coś więcej na temat ultranowoczesnych bezzałogowych statków latających. W chwili obecnej jest to temat numer 1, który bez ustanku przewija się w technicznych gazetach, TV , a także sieci.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-13 04:50:46
Tagi: aparat, model, funkcja, przelot

Oprzyrządowanie dla warsztatu samochodowego

Rynek motoryzacyjny nieustannie się rozwija. Współcześnie niemal w każdej rodzinie jest przynajmniej jeden samochód, czasami nawet dwa. Auto jest potrzebne do dojazdów do pracy, robienia zakupów, czy odbierania dzieci z placówki edukacyjnej. Większości Polaków nie stać na samochody z salonów, sporo osób nabywa wiekowe samochody używane, a te lubią się psuć. W związku z tym opłacalne jest posiadać serwis samochodowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-13 03:51:45

Gadżety do zagrania CS:GO

Gra na komputerze
Napisał: dfactory
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wszyscy mają jakąś swą ulubioną grę. Każdy grywa w gry komputerowe, bez względu na wiek. Jasne jest, że istnieją ludzie, którzy nie są pasjonatami gier i akurat nie spędzają czasu grając na komputerze, ale to zazwyczaj wyjątki , które potwierdzają regułę. Jest dużo osób, dla których idealną rozrywką jest CS. Dla tych osób idealnym upominkiem okażą się gadżety do CS:GO.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-13 02:10:46
Tagi: słuchawki, myszka, gry komputerowe, CS:GO, granie w gry

Co zrobić, kiedy nasz niezastąpiony komputer albo laptop zaczyna szwankować? Czy w Krapkowicach istnieją miejsca, w których ktoś może pomóc?

płyta główna w komputerze
Napisał: Cory M. Grenier
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez znaczenia, w jakim miejscu mieszkamy – w dużym czy maleńkim mieście. W tej chwili – gdzie by to nie było - nikt nie nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez komputera. Zajęły każdą dziedzinę życia i są wszędzie – w domu, zakładzie pracy, a nawet w czasie wyjazdów na wakacje. Częstokroć są dla ludzi jak najważniejsza ręka. W tej chwili popularnością dorównują im jedynie smart fony, jednakże, pomimo ciągłego rozwoju, nie potrafią w pełni zastąpić sprzętu komputerowego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-12 15:38:46
Tagi: komputery, sprzęt, naprawy

Czemu dobrze korzystać mądrze z sieci? Co to oznacza, jak trzeba szukać tam informacji?

internet
Napisał: Duncan Hull
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie zdecydowaną większość informacji odnaleźć w internecie, co jeszcze w sumie tak niedawno nie było oczywiste. Przed erą internetu zupełnie inaczej odnajdywało się informacje, a najbardziej popularnym sposobem były rekomendacje oraz opinie znajomych i rodziny. Dzisiaj również z chęcią korzystamy z ich pomocy, ale grono osób, jakie mogą pomóc zdecydowanie się zwiększyło. To właśnie zasługa łatwej dostępności do sieci.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-11 09:11:47
Tagi: Internet, dokument, możliwości

Czy samsung galaxy xcover 2 test wykonał pozytywnie?

głośniki
Napisał: Creative
Na podstawie: Creative
Gdy chcemy przemienić telefon, to dokładnie powinniśmy się zastanowić, który z nich będzie odpowiedni, tak żeby móc się dowiedzieć, który będzie najlepiej pasować do nas. Co więcej, trzeba wspomnieć, że do telefonów istnieje wiele przeróżnych akcesoriów, a co się z tym wiąże, musimy koniecznie się namyślić, które z nich mamy kupić, tak żeby posiadać pewność, że ułatwią nam one życie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-11 08:49:47
Tagi: muzyka, telefon, Elektronika

Zakupy z głową - wcześniej testuj - czytaj na ten temat więcej i rób zakupy mądrze

aparat
Napisał: yb putro
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak zacząć robić przemyślane zakupy? – takie pytanie zadają sobie z pewnością osoby, które zauważyły u siebie tendencję, do kupowania asortymentu, jaki do niczego nie jest im w praktyce potrzebny bądź, który po krótkim czasie zaczyna szwankować. Oczywiście zakupy należy robić z głową, bowiem tylko rozsądne podejście do tej kwestii pozwoli nam podjąć optymalną decyzje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-11 07:05:47
Tagi: zdjęcia, Produkty, gadżety

Maszyny do techniki liniowej

produkcja, przemysł, automatyzacja
Na podstawie: pixabay
Obecnie trudno jest wyobrazić sobie nowoczesną fabrykę bez zrobotyzowanych hal produkcyjnych. Elementy systemów automatyki przemysłowej to efekt pracy inżynierów, mających na uwadze sprawny proces wytwarzania produktu. Dzięki wdrożeniu w przedsiębiorstwie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, możliwe jest otrzymanie w stosunkowo krótkim czasie wielu korzyści, których nie uzyskamy w przypadku nieudoskonalonej produkcji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-11 04:54:47
Tagi: fabryka, przemysł, produkcja, automatyzacja

Wybieraj telefony z dobrej półki, aby za każdym razem być pewnym ich optymalnego funkcjonowania

smartfon w kieszenie
Napisał: Gwyneth Anne Bronwynne Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współczesne smartfony oferują użytkownikom multum różnorakich funkcji, dzięki którym korzystanie z urządzenia okazuje się jeszcze prostsze, wygodniejsze, a dodatkowo bardzo przyjemne. Dzięki pożytecznym programom oraz gadżetom smartfony można pożytkować na dużo różnorakich sposobów. W sytuacji, jeśli szukamy aparatu telefonicznego o znakomitych parametrach użytkowych, trzeba porównać ze sobą poszczególne urządzenia oraz wybrać smartfon na miarę swych wymagań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-09 12:35:46

Zatroszcz się o najlepszy serwis dla swojego sprzętu firmowego, to narzędzia pracy, więc optymalna jakość to priorytet

komputer
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com
W działalności biznesowej stosuje się przeróżne sprzęty i bez względu na ich specyfikę, zawsze warto utrzymywać je w najlepszej formie. Tylko wtedy będą odpowiednio służyć oraz wypełniać swoje zadania. To oczywiste, że od czasu do czasu takie urządzenia ulegają usterkom albo po prostu potrzebują działań serwisowych, które takim usterkom zapobiegają. Należy znaleźć właściwy serwis, który otoczy nasz sprzęt profesjonalną opieką.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-09 06:49:47
Tagi: komputery, Wyposażenie, bezpieczeństwo, serwis, Urządzenia

Opłaca się zainwestować w elektroniczny obieg faktur

praca przy komputerze
Napisał: Tim Regan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Powinniśmy właściwie pilnować faktur

Kiedy chcemy posiadać pewność, że nasza firma prężnie funkcjonuje oraz nie powinna się bać najmniejszych kontroli, to musimy się upewnić, czy wszystkie faktury trafią rzeczywiście tam gdzie należy. Jest to o tyle ważne, że to przecież one okazują się być poświadczeniem wszystkich naszych sprawunków oraz sprzedaży, a także zezwolą się zorientować w kwestiach finansowych, przez to nie mamy szansy sobie pozwolić na ich zagubienie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-09 05:19:47
Tagi: program, finanse, firma

Klasyfikacja online systemów operacyjnych oraz dysków

dysk
Napisał: silentworks.pl
Na podstawie: silentworks.pl
Dziś wybór systemów operacyjnych jest naprawdę niesłychanie wielki i rozległy. Często nie wiemy, jaki system operacyjny będzie właściwy dla naszego kompa. Z pewnością, wybierając systemy operacyjne, trzeba zwrócić uwagę na główne zastosowanie komputera, inny system będzie stosowny do komputera używanego wyłącznie w celach służbowych, natomiast jeszcze inny do kompa dla gracza. Dobierając system operacyjny, z pewnością bierzemy pod uwagę też jego parametry i producenta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-09 04:59:47
Tagi: rynek, parametry, Wybór

Czy Internet niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo?

laptop, strona internetowa
Napisał: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com
Internet jest niezwykle użytecznym wynalazkiem, bo dzięki niemu możemy wiele spraw załatwić rzeczywiście w parę chwil. Mowa nie jedynie o podtrzymywaniu kontaktów ze znajomymi czy poszukiwaniu informacji, ale też realizowaniu przelewów, inwestowaniu, szukaniu zatrudnienia itd. Możliwości jakie daje Internet jest rzeczywiście niemało, ale należy również mieć świadomość tego, iż związane są z tym też niemałe zagrożenia. Jakie?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-08 21:16:47
Tagi: Internet, bezpieczeństwo, zagrożenia

Stale rosnące zapotrzebowanie na notebook – czym kierować się przy wyborze takich urządzeń?

notebooki, laptopy
Napisał: Jeffrey Zeldman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aktualnie mamy do czynienia ze zjawiskiem, nazywane stałym rozwojem technologicznym. Niemal codziennie możemy wyczytać bądź usłyszeć o jakiejś nowości technologicznej wypuszczanej na rynek lub świeżo wymyślonej. Z uwagi na to, że technologia naprawdę szybko się dokonali, znacznie wzrasta jej wpływ na nasze życie i zaczyna determinować niemal każdą sferę naszej codzienności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-08 00:58:48
Tagi: rynek, sprzęt, Urządzenia, technologie

Na co zwrócić uwagę w czasie projektowania serwisu www? Co jest najbardziej ważne? O czym powinniśmy pamiętać?

Informatycy
Napisał: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com
Technologie odnoszące się do projektowania serwisów internetowych bardzo się zmieniają, tak więc żeby nasza strona była bez przerwy ciekawa i wystarczająco nowoczesna, powinniśmy zaprojektować ją w zgodzie z najlepszymi zasadami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-07 19:57:47
Tagi: komputer, tablet, serwis, smartfon, strona

Gry na komputer, czyli rewelacyjny sposób na to, by chwilę się rozerwać

gry komputerowe
Napisał: Corey Marshall
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkadziesiąt lat temu komputery nie były tak popularne jak obecnie. Dzisiaj większość z nas nie może wyobrazić sobie bez nich funkcjonowania. Służą nam nie tylko do wykonywania obowiązków zawodowych oraz nauki, ale dostarczają także rozrywki. Nie ma jak wiadomo osoby, która chociaż raz nie grałaby w gry komputerowe. Tym bardziej, że ich wybór jest ogromny. Mogą cieszą się gry anime, gry strategiczne czy zręcznościowe. Hitem jest gra Streetcrime.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-07 14:03:48
Tagi: komputer, recenzje, gry strategiczne, refleks

Parę słów o centralach telefonicznych

mój nowy laptop
Napisał: Kumar's Edit
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie praktycznie każde przedsiębiorstwo, zwłaszcza te, które zatrudniają setki osób, posiada prywatne systemy komunikacyjne. To ogromnie upraszcza wszelaką pracę oraz jest oszczędne.


Wszelakie centrale telefoniczne posiadają mnóstwo zalet, na przykład doskonale wpływają na wysoki poziom bezpieczeństwa wszelakich danych firmowych: z reguły, kiedy taki system jest oddzielny, prawdopodobieństwo, iż dostaną się one w niewłaściwe ręce jest znikome.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-04 01:37:48
Tagi: telefon, przedsiębiorstwo, typ

W sprzedaży pojawiła się niedawno najnowsza kamerka firmy GoPro, a jej możliwości są właściwie nieograniczone

dom wielorodzinny
Napisał: INTEGER S.A.
Na podstawie: INTEGER S.A.
Jeśli kochamy silne doznania, to bez wątpienia pokochamy też sport ekstremalny. A jeśli do tego mamy ochotę podzielić się naszymi wrażeniami z przyjaciółmi albo z całym światem, to warto nabyć kamerkę sportową oraz nagrywać swoje wyczyny.


Od jakiegoś czasu kamery sportowe są niezmiernie powszechne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-01 23:50:49
Tagi: Internet, kamery, lot, GoPro