Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Wybierz rower jako środek transportu

współcześnie coraz więcej osób uprawia sport. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na bicyklu czy pływamy w basenie. Różne ćwiczenia można wykorzystać również w praktyczny sposób- na przykład, by dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie nieśmiertelny rower.

dzieci
Napisał: Dan Cake
Na podstawie: Dan Cake
poza oknami jest już ładna pogoda i coraz więcej ludzi zamiast poruszać się po mieście autem lub komunikacją miejską, decyduje się owe środki transportu, w których może czuć wiatr we włosach podczas jazdy ze swoich nowych mieszkań w Poznaniu do różnych punktów na karcie miasta. z pewnością najpopularniejszym metodą przemieszczania się jest bicykl. W Poznaniu jest już prawie jak w Amsterdamie.

Coraz więcej ludzi przemieszcza się po metropolii, jadąc do pracy czy do mieszkań deweloperskich w Poznaniu na bicyklach szczególnie w ładną pogodę!. Jeśli nie macie swojego lub zardzewiał gdzieś w czeluściach garażu waszych mieszkań deweloperskich w Poznaniu, rekomendujemy wypożyczyć na ulicy- w Poznaniu jest 7 stacji, gdzie można to zrobić. Szybko i prosto wypożyczycie bicykl obok wielu nowych osiedli w Poznaniu, a i koszt będzie nieduży, bowiem do 20 min można jeździć gratis, a godzina jazdy to tylko 2 zł. punkty do wypożyczania bicykli znajdziecie między innymi na ul. 27 Grudnia (obok Teatru Polskiego), na skrzyżowaniu ul. Garbary/ ul. Solna, nad Maltą czy na Moście Teatralnym.Tymczasem obok Kupca Poznańskiego są nawet rowery z napędem elektrycznym! Są to zwykłe, miejskie rowery, wyposażone w elektryczny akumulator. To on pozwala przejechać 30 kilometrów bez użycia swoich mięśni, z prędkością maksymalną do 30 km/h.
Przesiądźmy się zatem na pozostałe formy transportu niż tylko bus, tramwaj czy samochód. Rower, deskolorka czy hulajnoga to obiekty, które umożliwią nam nie tylko prędko jeździć po metropolii i odwiedzić nowe mieszkania Poznań, ale również dbać o środowisko i oszczędzić pieniądze, które wydalibyśmy na benzynę.


Napisał: G.S.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-12 09:26:54
Tagi: garaż, rower, środowisko, transport, mięśnie, komunikacja, wiatr