Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Jest masa osób, które w łazience odpoczywają — mają możliwość czytać gazetę i od niedawna można również oglądać telewizję

Niektórzy w łazience uwielbiają zrelaksować się oraz wypić w wannie wino lub poczytać książkę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na trochę innego zajęcia — czyli możliwość oglądania w wannie filmów?


Zanurzyć się w wannie pełnej ciepłej wody z pianą lub olejkami aromatycznymi i.
Sweex Dual USB Charger
Napisał: Sweex
Na podstawie: Sweex


Głośniki Genius SP-HF2020
Napisał: Genius
Na podstawie: Genius


.. włączyć film. Tak, tak, to możliwe. Dzięki nowoczesnej technologii niektóre firmy proponują już dziś tego rodzaju sprzęt. telewizor wodoodporny jest oznakowany znakiem IPX5, co gwarantuje całościową ochronę przed wodą lejącą się w ilości do 12,5 litra na minutę. To naprawdę fantastyczne osiągi. Oczywiście żaden właściciel tego typu telewizora pewnie nie ma zamiaru używać go pod prysznicem i sprawdzać tych parametrów. Chodzi jednakże o bezpieczeństwo. W łazience często przecież jest dużo wilgoci. Osoby, które będą oglądać film, będą mieć na pewno mokre ręce. Nie powinno dojść do nawet minimalnego zwarcia oraz porażenia prądem. Przez to normy dla tego typu urządzeń są niezwykle wyśrubowane. Telewizory te są zasilane dość niskim napięciem, co tym bardziej obniża niebezpieczeństwo porażenia i na dodatek sprawia, że jesteśmy eko. Rzecz jasna wszystkie wejścia do urządzenia są odpowiednio przygotowane tak, żeby nie dostała się tam woda. W zestawie razem z telewizorem często znajduje się uchwyt, dzięki któremu można telewizor umieścić na ścianie.
Wówczas już całkowicie będziemy w stanie delektować się czasem w wannie. Małe SPA i ukochany serial to dobra forma relaksu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-04-19 09:50:43
Tagi: telewizor, prąd, piec, napięcie, typ