Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Godne uwagi o wysokiej jakości i wybitnej technologii są aparaty EOS 70D a także GoPro HERO 3. Z nimi uchwycisz wszelką chwilę, która zostanie z Tobą na lata

Pragniemy zapamiętać każdą istotną dla nas chwile. Podczas gdy wykonujemy filmiki bądź zdjęcia, oczekujemy, by były wyraźne, uwieczniły każdą kluczową chwile, żeby z miłą chęcią powracać do nich także po latach. Na rynku jest sporo aparatów cyfrowych z opcją nagrywania filmów, o różnych parametrach czy też funkcjach.


Aparat fotograficzny
Napisał: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do jednych z nadzwyczajnych aparatów cyfrowych z wymienną optyką jest aparat firmy Canon EOS 70D. Upamiętni wszelką chwile na bajecznych zdjęciach czy też filmikach z całkowitą rozdzielczością i z szybkością 7 klatek na sekundę. Aparat firmy Canon jest zaawansowany 19 - punktowym systemie AF o szczególnej technologii - zamów eos-a 70d na Do zalet sprzętu cyfrowego EOS 70D należą dodatkowo rejestrowanie filmów w idealnej jakości Full HD z szybką, płynną i skrupulatną automatyczną regulacją ostrości dzięki zastosowaniu rewelacyjnej technologii N Dual Pixel CMOS AF. Nawigacja kamerą jest zdalne i jest możliwość prędkiego odtwarzania klatek zdjęciowych za sprawą Wi-FI. Za pomocą szerokiej czułości ISO 12800, robienie zdjęć w bardzo oświetleniu nie będzie stanowiło żadnego problemu. Dodatkowo nachylanie ekranu dotykowego pozwala robić fotografie pod różnymi kątami. Następną wartą polecenia kamerą jest GoPro HERO 3 (pozostałe ), szczególnie dla miłośników wyczynów ekstremalnych. W morzu, w atmosferze czy na lądzie zapisze każdą ważną chwile. Kamera GoPro HERO 3 jest 30% mniejsza, lżejsza i 25% bardziej wydajna niż jej dwie poprzednie poprzedniczki.

aparat fotograficzny
Napisał: yb putro
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zapewnia nagrywanie w największym stopniu nieuchwytnych chwil z życia z fachową jakością HD 1080p z szybkością 30 fps. Posiada receptor o rozdzielczości 5Mpix, a jej obudowa jest wodoszczelna do 40m. Zminimalizowana dystorsja, 6 opcjami soczewek atmosferycznych w zestawieniu z możliwością doboru ultra szerokiego, średniego czy też małego zakresu widzenia kamery, zapewnia więcej możliwości uchwycenie wszelkiej perspektywy w zakresie widzenia. Wodoszczelna obudowa z płaskim obiektywem zapewnia imponującą ostrość obrazu nad oraz pod wodą, umożliwiająca jedno z najbardziej zaawansowanych oraz trwałych utrwalań w wysokiej jakości filmu w kamerze. Układ audio w kamerze sprawnie wychwytuje rzeczywiste dźwięki głosu i muzyki o różnym natężeniu. Usprawniona została perfekcyjna redukcja hałasu wiatru. Kamerę można montować na nadgarstek bądź kask w czasie sportów ekstremalnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:14:01
Tagi: zdjęcia, kamery