Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Jakie są zalety telebimów wykorzystywanych coraz chętniej w nowoczesnej reklamie wizualnej.

Miasta są pełne reklam, zobaczyć je można na każdym kroki. Reklamowe tablice, plakaty oraz bilboardy stały się tak powszechne, że wielu ludzi nie zwraca już na nie większej uwagi. Ostatnio pojawiła się nowa możliwość na rynku reklamowym, która daje znacznie większe możliwości niż tradycyjne nośniki, a są nią telebimy.

telebim promocyjny
Napisał: n0cturbulous
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ich popularność bierze się z paru rzeczy. Największą zaletą najnowocześniejszych telebimów jest fakt, że będą one pozwalań na w zasadzie nieograniczone możliwości sterowania wyświetlaną treścią. Reklama tradycyjna jest umieszczana na pewien okres czasu, w trakcie którego ciężko ją zmienić. Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, można na nim emitować reklamy przez dowolnie ustalony czas, a zmiana ogranicza się jedynie do przesłania nowego filmu do pamięci urządzenia - zobacz ofertę. Daje to wprost nieograniczoną możliwość marketingowcom, a równocześnie w ogromnym stopniu powiększa skuteczność. Statyczne obrazy są najczęściej omijane bez patrzenia, ale ruszające się znacznie częściej będą przyciągać wzrok konsumentów.

Telebimy opanowują współcześnie coraz większy obszar reklamy wizualnej, a ich popularność przede wszystkim będzie wynikać z ich naprawdę ogromnych możliwości. Mają one budowę modułową, więc bardzo łatwo można je montować w dowolnych kombinacjach. Jeżeli będzie taka konieczność, to docelowy telebim będzie miał nawet kilka metrów kwadratowych powierzchni - niekiedy można takie zobaczyć w czasie największych imprez sportowych czy kulturalnych.telebimy
Napisał: Randy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Są odporne na warunki atmosferyczne, a ich największym plusem jest całkowita niezależność od warunków oświetleniowych. Nie ma znaczenia, czy jest dzień czy noc, w każdym przypadku telebim będzie świecił dokładnie tak samo. Wynika to z ich budowy która jest oparta na wydajnych diodach. Nie tylko mają one bardzo mocne światło, ale również będą zużywać niewiele prądu, więc w każdym module pracuje nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy punkt złożony jest z trzech diod, czyli niebieskiej, czerwonej i zielonej, dzięki sterowaniu poziomem ich świecenia dostaje się barwę jego światła.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 12:00:09
Tagi: oświetlenie, reklama, diody, światło