Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Czym są przenośniki ślimakowe?

Przenośnik ślimakowy to maszyna służąca do transportu zboża, mąki i innych dóbr sypkich. Dodatkowo umie oczyszczać zboże i szybko wypełniać nim przygotowane worki.

Największą przydatność wykazuje przy sezonie zbiorów, kiedy ziarno gromadzi się w stodołach i olbrzymich silosach. Przenośniki ślimakowe są w zasadzie mało kosztowne i, co niezwykle korzystne, nie wymagają za wiele mocy..

Najbardziej wszechstronnym rodzajem maszyny jest przenośnik ślimakowy przystosowany do różnych położeń. To oczywisty wybór dla zarządców przeciętnych gospodarstw rolnych, ze względu na wielość zastosowań i łatwość manewrowania. Takie przenośniki umożliwiają operowanie w wielu położeniach i kątach.

Wykonanie konstrukcji stalowych - konstrukcji stalowych - Kolejną odmianą są podajniki ślimakowe montowane na stałe. Świetnie nadają się do pracy przy wielkich hangarach i silosach. Posiadają sporo korzyści – są nieduże, a zarazem pakowne i umieją transportować ziarno na wielkie wysokości.</div><!--pagebreak-->
<div style=Ostatni typ to przenośnik wertykalny. Używany jest w sytuacji, gdzie niezbędny jest transport [TAG=surowce" title="Promus Katowice" />
Na podstawie: www.promus.katowice.pl
wewnątrz hangaru albo spichlerza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 14:32:56
Tagi: transport, maszyny, przenośniki, surowce