Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Ciekawe gry na Playstation Network

Spora ilość graczy na pewno rozważało zaledwie kilkanaście lat temu, lub da się w łatwy sposób połączyć zalety gry na konsoli z grą multiplayer. Teraz już od grupy lat jest nietrudno osiągalne dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze sieciowej, która za darmo pozwala nie wyłącznie grę na konsoli poprzez sieć, lecz także różnorodne atrakcyjne możliwości – dla przykładu swoją przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne nabywanie gier na playstation, a również takie funkcje, jak zapamiętywanie userów z którymi się głównie gra – dzięki temu kontakt z nimi przez czat bądź specjalną pocztę jest o wiele ułatwiony.


gra
Napisał: Veracomp
Na podstawie: Veracomp
W obecnych czasach mnóstwo gier jest dostosowanych właśnie na Playstation oraz na Playstation Network – według dyrektora słynnej firmy Sony Computer Entertainment, wśród właścicieli Playstation 3 aż 8 właścicieli na 10 posiada konto w tej sieci, co nie mogło przejść bez echa dla producentów oraz dystrybutorów gier.

Udostępniona w roku 2014The Elders Scrolls online jest jedną z takich gier – jest zupełnie udostępniona na Playstation. Wielbiciele Skyrima z pewnością się nie zawiodą na nowej wersji cyklu The Elder Scrolls.

Jest to klasyczny MMORPG, czyli gra RPG rozgrywana poprzez dużej liczby użytkowników a, także ułatwiająca im wzajemną interakcję. The Elder Scrolls Online dzieje się około tysiąc lat przed zdarzeniami w powszechnie znanym Skyrimie – fabuła jest skoncentrowana na kontrakcie między rodem Thern a czarownikiem Mannimarkiem, jaki jest w zmowie z potężnym demonem pragnącym całego świata wyłącznie dla siebie. Z oczywistych przyczyn jest to wyłącznie uwertura dalszej rozgrywki.


playstation
Napisał: Glen Bowman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Największą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej niesamowita rozmaitość. Świat jest dużo bardziej rozwinięty niż Skyrim, oprócz tego gracz oprócz specjalizacji jest w stanie wybrać stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego jeszcze było mało – jednej z organizacji poszukujących jednostek o poszczególnych talentach (złodziejskich, czarodziejskich lub bojowych). Oczywiście każdy z tych decyzji o wiele ma wpływ na fabułę. Wyjątkowo nieocenione są również wydarzenia losowe, co zwykle zaniedbują inni producenci gier – tutaj na brak atrakcji nie da się narzekać.

Walki są angażujące, idealne w obsłudze oraz dynamiczne – potrzebne jest silne zaangażowanie usera, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak obronę. Wielbiciele realizmu także docenią także to, że każdy dialog jest nagrany w wersji audio, a znawcy pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekana od wielu lat, a, także chociaż nie dobrze do gier bardzo tanich, jej cena jest tego bez wątpienia warta – wysiłek włożony w grywalność i stronę wizualną jest godny uwagi. Posiada mocno ogrom zadań pobocznych, jak również według wybranych osób można grać w tę grę poprzez całe lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:40:43
Tagi: gra, poczta, walka