Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Zestaw komputerowy dla prawdziwego gracza - wybór dobrej klawiatury a także słuchawek

Kupując komputer dla gracza, na pewno musimy zwrócić uwagę na niemało ważkich rzeczy. Taki komputer na pewno winien być bardziej wydajny, mieć zintegrowaną kartę graficzną i stosowny procesor. Chociaż wybór kompa to jeszcze nie wszystko. W trakcie gier skorzystamy bowiem również ze myszki komputerowej, słuchawek oraz naturalnie klawiatury. Posiadają one równie ważką funkcję co sam komputer, wobec tego należałoby precyzyjnie zastanowić się nad wyborem akcesoriów komputerowych.


Myszki do gier muszą być ogromnie czułe i odpowiadać nawet na najmniejszy ruch. Nie mogą się zacinać bądź działać za wolno, bowiem w wielu grach liczy się prędka reakcja. Powinny być prawidłowo wyważone, lekkie oraz pracować z wielką precyzją. Należałoby wybierać takie myszki, jakie cechują się wysokimi parametrami technicznymi.
głosniki
Napisał: Sony
Na podstawie: Sony


Niektórzy gracze posługują się klawiaturą z zawrotną wprost szybkością. Klawiatura - www.maxcom.pl/pl/43-classic-telefony-klasyczne-z-tradycyjna-klawiatura - musi więc być całkowicie funkcjonująca, jak np. te odwiedź sklep. Wskazane jest wybrać taką, jaka na dodatek zalana jest materiałem antypoślizgowym. Niejedna klawiatura do gier ma także dodatkowe klawisze, które służą do makr-sekwencji poleceń. Warto wybierać klawiatury, jakie cechują się dobrym profilem, co powoduje, iż trafienie w klawisze jest znacznie prostsze. Takie klawiatury cudownie sprawdzą się w trakcie wielogodzinnych gier.


Dobre słuchawki dla graczy pozwolą nam doskonale wczuć się w grę, jakbyśmy sami w niej byli. Wyraźnie zaakcentowane dźwięki, mocne basy oraz prawidłowo słyszalne głosy innych graczy to coś, co uzna każdy prawdziwy gracz. Dobierając słuchawki do gier, wskazane jest więc zwrócić dużą uwagę na jakość dźwięku, i także zastosowany mikrofon. Tutaj mają ogromy wybór . Słuchawki powinny być również wygodne, żeby nie przeszkadzały nam podczas gier. Niewygodne, przesuwające oraz uciskające głowę słuchawki mogą okazać się dużą przeszkodzą w toku gry, efektywnie nas rozpraszając. Warto wybierać takie, jakie łatwo można dostosować do swoich potrzeb, na rynku odnajdziemy wiele takich modeli.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:49:07
Tagi: gry, mikrofony, myszka