Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Homogenizator ultradźwiękowy pozwala na rozdrabnianie cząstek w cieczy

W przeróżnych badaniach niesamowicie istotne okazuje się być to, aby korzystać z odpowiednich urządzeń. Takich, dzięki którym będziemy mieli możliwość uzyskać odpowiednie wyniki, ale także będziemy mogli odpowiednio oddziaływać na niektóre Produkty.


Czy wiemy do czego posłuży homogenizator ultradźwiękowy?


Nieraz jest tak, że w cieczy pływają cząstki różnej średnicy, na dodatek niektóre nawet okazują się być z ciała stałego.


Z tego powodu potrzebny ma możliwość być homogenizator ultradźwiękowy, który pozwala na rozbicie tego typu cząstek na pomniejsze średnice. To spowoduje, że przemienia się ciśnienie cieczy, ponieważ zjawia się wówczas więcej cząsteczek o mniejszej średnicy. Przez to właśnie musimy zobaczyć, czy nam się nie przyda homogenizator ultradźwiękowy.
Budowla w centrum miasta
Napisał: Robert Linsdell
Na podstawie: http://www.flickr.com


Miernik cęgowy może być stosowany w wąskich kanałach z kablami


Czasami chcemy poznawać moc z jaką w danym miejscu przepływa prąd. Jeżeli pragniemy go mierzyć na konkretnych kablach, to ma szansę nam się przydawać miernik cęgowy. Jest on niesamowicie dokładny, a dodatkowo jeszcze prosty w obsłudze. Co więcej, mamy szansę być pewni, że taki miernik cęgowy pomoże nam sprawdzić wielkość prądu nawet w ciasnych miejscach, do których okazuje się być utrudnione dojście.


Należy popatrzeć jakiego rodzaju urządzenia mogą nam się przydać, tak abyśmy posiadali świadomość, że wszystko będziemy mieli szansę zrobić w odpowiedni sposób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:41:54
Tagi: typ, czas, Produkty, dodatek