Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

HIkvision DS-2CD2012-I - czyli, pojedyncza z najlepszych, najbardziej trwałych oraz najtańszych kamer IP na giełdzie

Chciałbyś posiadać wspaniałą, lecz adekwatna do Własnych dochodów kamerę IP kompaktową? Poddaj próbie markę Hikvision!


Przedsiębiorstwo Hikvision bywa jednym z największych dostarczycieli usług z dziedziny maszyn powiązanych z monitoringiem wizyjnym.


odkurzacz
Napisał: Twentyfour Students
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ich przewodnimi dziedzinami bywają: rekordery analogowe, sieciowe, hybrydowe, cyfrowe serwery video, kartki kompresyjne, kamery IP (z angola: Ingress Protection) w wysokiej rozdzielczości, a także kamerki co się obracają. My jednak skupimy się dziś na pojedynczym spośród tych przykładów, a mianowicie kamerkach IP o wysokiej częstotliwości. Konkretnym omawianym poprzez nas modelem tych kamer będzie Hikvision ds 2cd2012 i (dokładnie HIkvision DS-2CD2012-I).


hikvision
Napisał: Joshua Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Model Hikvision ds 2cd2012 i jest nowiutkim majstersztykiem z serii HiWatch marki Hikvision. Sama kamera bywa niewiarygodnie mała (sięga ledwie 14 centymetrów) oraz jest w stanie przeżyć bardzo dużo, albowiem może nadawać się na zewnątrz, tak samo jak w środku budynku. Zwarta obudowa zapewnia ochronę dla kabelków i informacji zawartych w środku niej. Kamera działa zarówno w dzień, jak w nocy za pomocą filtra podczerwieni, przekazując wspaniały obraz nocą. Do samej kamery dodawane bywają w szczególności: płyta instalacyjna i dławnica z uszczelkami. Koszt tej kamerki waha się w obrębie 800 - 900 złotówek, więc jak na kamerkę o tego typu parametrach nie jest droga.


Kompatybilna z każdym rodzajem urządzenia, zadowoli"uraduje każdego kto docenia samemu sobie jakość za niezbyt wysoką cenę, a więc nie lękaj się oraz zakup swoją kamerę już w tej chwili!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:41:55
Tagi: pomoc, cena, sieci