Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Dofinansowania unijne dla hodowców drobiu

Ponieważ hodowcy drobiu muszą wkładać w własne farmy wiele pieniędzy, wskazane jest zaciekawić się okazją otrzymania dotacji z Unii Europejskiej.


Kupno kurczątek, jajek lęgowych, karmy – to wyłącznie część kosztów.


Najogromniejszym przedsięwzięciem będzie budowa i ekwipunek farmy, szkolenia dla hodowców drobiu. Aby zorientować się jak przedstawia się szansa na zdobycie dopłaty możesz wybrać się do ODR albo Agencji Restrukturyzacji oraz Modernizacji Rolnictwa.

Zaciekawił Cię ten frapujący wpis? Masz ochotę obejrzeć jego dodatkowe źródło (https://www.iuvo-laser.pl/urzadzenia-laserowe/plotery-laserowe-co2)? Zatem chcemy zaproponować Ci przejrzenie kolejnej strony.

Z kolei zgodnie z planem Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich nie prognozuje się wsparcia finansowego dla hodowców drobiu. Lecz tyczy się to wyłącznie chowu konwencjonalnego. W przypadku gospodarstw ekologicznych bądź konwencjonalnych, jakie pragną przejść na produkcję ekologiczną, będzie można liczyć na pomoc.


widok - fotograf
Napisał: Susanne Nilsson
Na podstawie: http://www.flickr.com


Natomiast Krajowa Izba Producentów Drobiu oraz Pasz skierowała do Ministerstwa Rolnictwa podanie dotyczące wydzielenia pieniążków na dopłatę sektora jaj spożywczych. Wypływa to z faktu, że powinny one spełniać należyte standardy jakości, zgodne z unijnymi wymogami. Oczywiście wiąże się to z kosztami dla hodowców drobiu (czytaj o szkoleniach dla hodowców kurcząt w Brojlerowie). Zaś wymagania związane z wytwórczością drobiowego mięsa nie przewyższają uniwersalnie obowiązujących standardów, nie wymagają więc podejmowania nadzwyczajnych środków ze strony hodowców. Być może warto więc rozważyć przejście na chów ekologiczny.

Masz chęć uzupełnić swoje zakładki o jeszcze jedną nietuzinkową stronę? Jeżeli tak, to naprawdę zalecamy tę witrynę (http://handlopak.pl/handlopak/) - kliknij a się nie zawiedziesz.

Dopasowanie gospodarstw agrarnych do unijnych standardów ma być przedmiotem działania 6.


Jego celem będzie wprowadzenie korzystnych zmian w zakresie ochrony środowiska, dobrostanu zwierząt jak też zdrowia, zarówno zwierzaków jak także publicznego. Szkolenie dla hodowców kurcząt brojlerów mają miejsce dwa razy do roku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:05:45
Tagi: koszt, temat, strony, możliwości