Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Zdjęcia z lotu ptaka czy ujęcia kamerą z góry, gwarantują całkiem inny obraz danego obiektu, niż te wykonywane standardowo

stąd też warto pomyśleć o sprzęcie, jakim takie ujęcia umożliwia


Jednym z hobby które możemy wybrać jest oczywiście fotografowanie i filmowanie okolicznej przyrody czy też wszelkich innych obiektów, które koniecznie chcielibyśmy utrwalić.
mieszkanie - rzut
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zadanie jest o tyle prostsze, że aktualnie mamy dostęp do najróżniejszego sprzętu, za pomocą którego możemy uzyskiwać naprawdę wspaniałe i wyjątkowe zdjęcia.


Karty SDHC
Napisał: Sarota PR
Na podstawie: Sarota PR


filmowanie z lotu ptaka
Napisał: Samsung
Na podstawie: Samsung


Aparaty fotograficzne udostępniane na rynku są oczywiście rozmaitej jakości i oferują różne możliwości. Dziś zdjęcia możemy wykonywać posiadając telefon komórkowy, natomiast ci, którzy fachowo chcą zajmować się tematem kupują aparaty, jakie zapewniają robienie zdjęć wyższej jakości. Podobnie rzecz się ma w przypadku takiego sprzętu jak kamery. Dziś istnieje możliwość wykonywania ujęć z każdej strony, w tym również możliwe jest filmowanie z lotu ptaka. Rzecz jasna w tym drugim przypadku mowa jest już o droższych urządzeniach, jednak jeżeli chcemy być profesjonalistami, warto takie mieć. Zdjęcia z góry (odnośnik do strony) czy ujęcia kamerą z lotu ptaka, gwarantują całkiem inny obraz danego obiektu, niż te wykonywane standardowo. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy zrobić urozmaiconą galerię ujęć i zaprezentować obiekt z różnych możliwych perspektyw.


Takie filmowanie z lotu ptaka możemy stosować w wielu sytuacjach.
Imprezy okolicznościowe, festiwale, czy przykładowo przygotowywanie materiału na cele naukowe, to wyłącznie przykłady sytuacji, w których można zastosować profesjonalne kamery i aparaty. Dziś ich możliwości są niewątpliwie bardzo duże.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:57:06
Tagi: kamery, dostęp, hobby, dane