Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Z jakiego powodu warto zakupić odpowiednie etui do swojej komórki, jaki jego rodzaj będzie najlepszy.

Kupując nowy telefon warto zadbać o to, aby możliwie długo prezentował on dobry stan. Dlatego też jednym z najważniejszych gadżetów, o którym należy pomyśleć, jest porządne etui, które nie tylko będzie chronić urządzenie, ale także spowoduje, że będzie ono ładniej wyglądać.
wycieraczki do samochodu


materiały
Napisał: Ian D. Keating
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wybór najróżniejszych pokrowców jest teraz bardzo duży, więc nikt raczej nie będzie miał problemów ze znalezieniem najbardziej pasującego. W sklepach są etui uniwersalne, które pasują do różnych marek, jak też dedykowane do konkretnych modeli aparatów. To ostatnie rozwiązanie jest o tyle dobre, że etui Xiaomi (polecamy etui na telefon Xiaomi Redmi Pro) Redmi note 3 będzie precyzyjnie dopasowane do konkretnego modelu, łącznie z otworami na mikrofon i słuchawki. Przy kupowaniu warto jednak zwrócić swoją uwagę na poziom wykonania tych akcesoriów, bo w przypadku zwłaszcza tych tańszych różnie z tym bywa.


Wikia
Napisał: Andrea Aviado
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jedną z istotniejszych rzeczy, na jaką należy zwrócić uwagę wybierając etui na telefon ASUS Zenfone Max ZC550KL, jest typ materiału, z którego je wykonano. Bardzo popularny jest silikon, który bardzo dobrze chroni boki i tył urządzenia przed uderzeniami i upadkami. Lecz wadą pokrowców zrobionych z silikonu jest brak zabezpieczenia przedniej szybki, można temu zaradzić na przykład przyklejając warstwę folii.
Wielu klientów kupuje też etui wykonane z różnokolorowych plastików, jeśli są dobrze zrobione to również będą się sprawdzały podczas codziennego użytkowania. Za to dla osób szukających stylu dobrym rozwiązaniem będzie skóra, urządzenia z takim etui wyglądają naprawdę reprezentacyjnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:57:04
Tagi: prezent, materiał, słuchawki, ASUS