Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Od jakiego określenia pochodzi marka Gorenje pralki oraz dlaczego warto się nimi zainteresować?

Czy wiesz, iż kiedyś wypranie ubrania polegało na moczeniu go w przykładowo jeziorze? Ludzie stosowali również inne metody do których wliczało się grzmocenie ubraniem o kamienie w zamyśle "wybicia" zanieczyszczeń z tkaniny.
Z upływem terminu zauważono, że do prania korzystniej nadaje się ciepła woda niż chłodna. W 1797 roku powstał początkowy pierwowzór tary, która stała się epokowym wynalazkiem.


odbicie - kominek
Napisał: uroczysko.net.pl
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na szczęście dziś pojawiają się już Gorenje pralki, jakie popularne są na całym świecie ze swej niezawodności i klasy. Nazwa Gorenje pralki pochodzi od niewielkiej wioski na Słowenii, w jakiej w 1950 roku otwarto angażujący tylko dziesięć osób Okręgowy Warsztat Metalurgiczny Gorenje. W obecnych dniach Gorenje pralki produkowane są poprzez przedsiębiorstwo będący jednym z 8 kluczowych producentów dużego sprzętu AGD na całym świecie. Jednak nawet w obecnych czasach globalizacji, Gorenje pralki produkowane są wyłącznie na obszarze Europy. Warto powiedzieć, że początkowa pralka automatyczna Gorenje opuściła linię produkcyjną już w 1964 r.


Już wtedy korporacja Gorenje pralki nie zapewniała swoim klientom wyłącznie najlepszej jakości produktów, lecz także, w razie potrzeby, również serwis i obsługę pogwarancyjną. Dzięki takiemu podejściu do petenta firma zyskiwała dodatkowe zaufanie ze strony różnych ludzi. A jakie są w ogóle te Gorenje pralki? Bezgłośne, niezawodne, energooszczędne.
Wliczają się do tak zwanej jakości oszczędności A+++, co znaczy, iż potrzebują bardzo niewiele energii elektrycznej. A 1200 obrotów na 60 sek., które zapewniają Gorenje pralki to naprawdę bardzo dużo. Innymi słowy Gorenje pralki nie tylko piorą, lecz także suszą pranie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:51:36
Tagi: producent, AGD, klient, klienta