Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Czemu powinno się po kupnie nowego telefonu od razu do niego kupić jakieś etui albo pokrowiec.

Jednym z pierwszych gadżetów, jakie się kupuje do nowego smartfona, będzie jakiś pokrowiec czy etui. Noszenie urządzenia bez żadnej ochrony może szybko spowodować pojawienie się różnych zarysowań, wystarczy przypadkowo włożyć taki smartfon do torebki gdzie są klucze.
Sporo osób chce także, aby ich urządzenie zwyczajnie ładnie wyglądało i wyróżniało się wśród innych, a tu etui (strona www) lg x screen doskonale zda egzamin. Etui oferowane są bowiem w bardzo dużej liczbie wzorów i kolorów, więc każdy będzie mógł sobie wybrać coś, co mu będzie pasowało. Jeśli chodzi o sprawę wyglądu, to niejednokrotnie sami wytwórcy pomagają w tym i dają dodatkowo wymienne obudowy. Wtedy taka obudowa do Alcatel (polecamy obudowa Alcatel Pop 4) Pixi 4 4" będzie założona w miejsce starej i smartfon zupełnie zmienia swój wygląd.


tesco


Wybierając etui trzeba przede wszystkim określić, jakie ma być jego przeznaczenie i czego się będzie oczekiwało od niego. Jeżeli stawia się w pierwszej kolejności na ochronę, to zastanowić się można nad pokrowcem wykonanym z tworzywa sztucznego, silikonu albo poliwęglanu. Dają one wysoką ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, przykładowo upadkami czy uderzeniami, a równocześnie zabezpieczają podczas codziennego użytkowania.
Za to etui otwierane, niejednokrotnie wykonane ze skóry albo innych tego typu materiałów, niezwykle stylowo i elegancko się prezentują, a dodatkowo klapka chroni cały ekran. Wielu klientów bardzo chętnie wybiera takie modele, zwłaszcza że ilość rozmaitych kolorystycznych wersji jest rzeczywiście duża.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:57:05
Tagi: urządzenie, wygląd, czas, miejsce, typ