Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Testowanie apek typu mobilnych oraz apek android - a więc, specjalista potrzebny od zaraz

Kim bywa osoba testująca apek mobilnych, czy na androida i jakiego typ[u ma on zadania? Jakiego typu są typy strategii testowania wspomnianych aplikacji? Czy każdy może być testerem apek mobilnych, czy na androida? To wszyściutko oraz jeszcze więcej znajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!


Przeciwko pozorom testowanie aplikacji mobilnych, czy też testowanie aplikacji android, nie jest tak prostą sprawą, jakby się mogło zdawać.


Klimatyzacja w pokoju
Napisał: Yasna Communications
Na podstawie: Yasna Communications


testowanie aplikacji android
Napisał: Sweex
Na podstawie: Sweex
Dlatego właśnie powstały strony, które to wspomnianymi zagadnieniami opiekują się profesjonalnie. Dlatego w tym miejscu nastaje pytanko: Czy każda osoba może być osobą testującą? Odpowiedź wydaje się o jednym znaczeniu - przecież każdy, kto posiada androida, czy lubi po prostu korzystać z różnych aplikacji na telefonie, z ochotą podejmie się tego konkretnego zadania. Przecież z ochotą używa apek, prawda? Dlaczego nie miałby ich testować i zarobić? No cóż, takie myślenie ma w posiadaniu chyba co trzeci z nas.

Zaabsorbował Cię ten materiał? Jeśli tak, to sprawdź ponadto ten świetne źródło. Przekonaj się, to także okaże się dla Ciebie warte zainteresowania.

Jednak aby naprawdę stać się dobrym testerem, powinno się nie tylko lubić dobrze znane aplikacje, ale i orientować się w sprawkach technicznych z dziedziny informatyki. Także jak widać, same chęci nie są wszystkim. Warto jednak się z ta rzeczą zaznajomić, albowiem dobry tester bywa w tej konkretnej branży nie do ocenienia.


wyjątkową spojrzenie powinniśmy odwrócić na testowanie aplikacji android, które dzielimy na testy automatyczne oraz badania manualne.


Automatyczne możemy podzielić na dodatek na wirtualne JVM - nazywane w inny sposób badaniami lokalnymi, oraz takiego typu, które to wymagają zastosowania API Android, w których to wykorzystuje się badania instrumentalne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:40:47
Tagi: pytanie, strony, dodatek