Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Przemysł żywieniowy oraz farmaceutyczny są bardzo wyczulone na wszelkiego rodzaju niedopatrzenia - w końcu chodzi o nasze zdrowie i życie

Ktoś, kto nie pracuje w gałęzi spożywczej czy związanej z lekami, pewnie nie potrafi sobie nawet wyobrazić ile różnego typu procedur trzeba dotrzymywać i ile pozwoleń posiadać, by móc funkcjonować w tym biznesie.


Jest to oczywiście podyktowane troską o zdrowie nabywców.


USB
Napisał: Boatbuilder
Na podstawie: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:OSB.jpg


Jeśli Twoja działalność powiązana jest z jedzeniem albo lekami, to zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, co to jest wzorcowanie termometrów. Statystyczny obywatel nie będzie miał o tym zielonego pojęcia. Wzorcowanie termometrów polega na tym, że co jakiś czas musimy poddać narzędzia, które sprawdzają temperaturę lub ciśnienie, przeglądowi i zweryfikować czy rzeczywiście działają prawidłowo. Jest to niezwykle ważne dla firm, które posiadają chłodnie, suszarki i podobnego rodzaju sprzęt. Sprawdzanie rzecz jasna powinno odbyć się w Autoryzowanym laboratorium i wtedy taki przyrząd pomiarowy otrzymuje atest. Tylko wówczas może być zgodnie z prawem stosowany choćby w spółkach spożywczych.
firma - zbliżenie
Napisał: Manuel
Na podstawie: http://www.flickr.com


W każdej szkole, warsztacie samochodowym lub laboratorium badawczym przyda się zasilacz laboratoryjny. Służy on do rozruchu różnych układów elektrycznych. Nowoczesny zasilacz laboratoryjny musi mieć stalową obudowę i spory wyświetlacz, najkorzystniej typu LED. Powinien także mieć zabezpieczenie przeciwzwarciowe.


Jest to szalenie ważne, gdyż powinien być wbudowany w zasilaczu wewnętrzny układ chroniący przed przeciążeniem. Zatem istotne jest, aby nabyć zasilacz z potrzebnym atestem jakości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:45:08
Tagi: test, zasilacz, Auto, firma, firm