Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Na czym się opiera taka ogromna popularność facebooka, jakie zagrożenia i pozytywy może nieść korzystanie z niego.

Ludzie od zawsze czuli potrzebę dzielenia się z innymi swoimi wspomnieniami oraz przeżyciami. Dawniej pisano pamiętniki, niektóre były dostępne dla szerszej liczby osób, inne tylko i wyłącznie na użytek wewnętrzny. Jednak dzisiaj pamiętniki odchodzą w niepamięć, a na ich miejsce weszły różnego rodzaju portale społecznościowe, między innymi najpopularniejszy i największy Facebook.


firma <div style=O niezwykłości facebooka pisane już są doktoraty i rozprawy naukowe, i rzeczywiście od paru lat zyskuje on ogromną [TAG=popularność" title="social media" />
Napisał: Impassion Afghanistan
Na podstawie: http://www.flickr.com
. Wiele osób twierdzi, że jeżeli ktoś nie posiada swojego konta na Facebooku, to w internecie nie istnieje, na szczęście wielu ludzi wykazuje się rozsądkiem i mimo że aktywnie korzystają z sieci to konta nie mają lub będą go używać bardzo rozsądnie i z rozwaga. Lecz dla wielu ludzi, szczególnie z młodych pokoleń, poranek zaczyna się od zalogowania do facebooka i sprawdzenia ostatnich wiadomości, a w ciągu dnia na bieżąco ma się do niego dostęp, bo duża część obecnych smartfonów także pozwala na to, żeby z niego korzystać.

Rzecz jasna jak to ze prawie wszystkimi pomysłami i nowościami technologicznymi bywa, także i facebook użytkowany z rozsądkiem jest niezwykle przydatny. Zaczęło z niego korzystać również wiele firm, równolegle ze stroną firmową uruchamiają one facebookowe konta, służące do komunikacji z klientami i kontrahentami. Największym plusem tego serwisu jest szybki dostęp do informacji, praktycznie wszystko jest dostępne, i co najważniejsze, nic nie zginie jeśli nie zostanie świadomie usunięte.

Jeśli zaprezentowane tutaj materiały są dla Ciebie niebanalne, kliknij tutaj, ponieważ w danym serwisie (https://papier24h.pl/produkty/papier-ekologiczny,2,63728) też znajdziesz coś wartościowego.Dzięki facebookowi da się bardzo łatwo nawiązywać i utrzymywać kontakty z wieloma ludźmi, a oprócz tego dowiadywać się tego, co się u nich dzieje. Tu jednak należy zachować wspomniany wcześniej rozsądek, bo niektóre osoby będą pisać wszystko, co się u nich wydarzyło. Na zdjęcia profilowe facebook ustawiają zdjęcia, które raczej powinny być schowane w domowych archiwach, a niekoniecznie pokazywane połowie świata, dlatego też przed umieszczeniem czegoś w miejscu, do którego wszyscy mają dostęp warto się dobrze zastanowić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:53:54
Tagi: firma, wiadomości, popularność, konto, archiwum