Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Kupno niedrogiego telefonu komórkowego - Gdzie? Jak? i Kiedy?

Telefon komórkowy to w naszych czasach przedmiot właściwie niezbędny do komunikacji między ludźmi - i to nie tylko tymi, co mieszkają na drugim końcu kraju, czy nawet i naszego całego globu - także pomiędzy tymi, którzy to pomieszkują kilka ulic, czy też nawet mieszkań dalej.
tani telefon
Napisał: ASUS
Na podstawie: ASUS


Dzisiaj opowiemy o pewnym aspekcie związanym z telefonami tego typu, czyli na temat tego, gdzie istnieje możliwość je zakupywać, w jaki sposób, a także kiedy najlepiej jest to robić, aby nie przepłacać!


nagrzewnice elektryczne
Na podstawie: www.klimatop.pl


Jeszcze jakiś czas temu, zakup telefonu typu komórkowego miało możliwość nas wynieść nawet pojedynczą złotówkę, jeśli oczywiście braliśmy wspomniany telefon razem z abonamentem, którego umowa zwykle trwała od 2 do 3 lat albo nawet więcej. W obecnej chwili jednakże owa opcja praktycznie zanikła i jeśli chcemy posiadać całkiem nowy telefon w sieci komórkowej, do której to należymy, często do abonamentu doliczana jest kwota miesięczna za sam telefon (klik!). Jeśli dobrze się zastanowić, słowa "tani telefon" obecnie odnoszą się głównie do telefonów używanych, które to mamy możliwość kupić nawet za kilka złotych, jednakże powinniśmy się wtedy przygotować, iż coś, a nawet i więcej aniżeli "coś" będzie z tym telefonem nie w porządku. Jak upolować całkiem nowy telefon (patrz szczegóły), aby był w miarę tani? Przede wszystkim dobrze jest być lata w tylko jednej sieci (lojalność w tym przypadku dość często bardzo się opłaca).
Po drugie istotny jest sposób w jaki chcemy pozyskać nasz telefon - dobrze jest, jeśli jesteśmy w tylko jednej sieci, mieć utworzone konto internetowe w tej sieci, w której co jakiś czas otrzymam specjalne oferty indywidualne, tylko dla nas. Po trzecie - jeżeli zrealizujemy poprzednie dwa punkty - warto jest odczekać do końca umowy i razem z jej wydłużeniem wziąć w promocji telefon, który nam będzie odpowiadał.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:48:21
Tagi: telefon, czas, moc, temat, oferty