Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Jeśli chcemy mieć wytrzymały telefon, to powinniśmy sprawdzić, jaki ma certyfikat

Jeśli pracujemy w niesłychanie trudnych warunkach albo na ten przykład uwielbiamy sporty ekstremalne, to doskonałym pomysłem może być zakupienie pancernego telefonu.


telefon ip67
Napisał: Samsung
Na podstawie: Samsung


W takim wypadku istotną sprawą jest oznaczenie IP.


Zdjęcie w technice rybie oko
Napisał: Fernando L
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli chcemy upewnić się, że nasz telefon będzie wodoodporny, to powinien on posiadać odpowiedni certyfikat. Należy mieć w pamięci, że telefon IP67 to aparat, który można jedynie na moment włożyć do wody. Oznaczenia IP nadawane są przez specjalną komisję międzynarodową, a zatem te liczby są niezmiernie ważne. Jeśli kupimy telefon IP67 i wpadnie on nam do cieczy na dłużej, to może zostać uszkodzony. Jeżeli zatem pracujemy przykładowo na budowie, gdzie znajduje się dużo kurzu i aparat z oznaczeniem IP67 wpadnie do płytkiej kałuży, to nie stanie się nic strasznego.
Jeśli jednak pragniemy mieć urządzenie całkowicie odporne na długie zanurzenie w cieczy, to musimy zakupić telefon - maxcom.pl/pl/51-strong-telefony-wzmocnione - IP68. By odnaleźć znakomitą propozycję, opłaca się zaglądnąć do Internetu. Wystarczy odpalić przeglądarkę i wstukać właściwe słowa kluczowe, żeby otrzymać multum wartościowych wyników z adresami stron salonów internetowych. Jeżeli już zdecydujemy czy chcemy posiadać telefon (masz więcej pytań?) IP68 czy IP67, to bez wątpienia znajdziemy duży wybór.


Pancerne telefony są bardzo popularne, zwłaszcza pośród osób, którym niezbędne są praktyczne oraz porządne gadżety, potrafiące wytrzymać wyjątkowo trudne warunki.


Warto poprzeglądać oferty licznych sklepów. Być może znajdziemy ciekawe propozycje i nieco zaoszczędzimy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:40:48
Tagi: zakup, aparaty, hasło