Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Jakie zdjęcia z powietrza można by zamówić w profesjonalnej spółce oraz na które potrzeby?

W obecnych dniach pojawiają się takie możliwości, o jakich mogliśmy tylko śnić zaLEDwie kilkadziesiąt lat temu. Przykładowo jeśli chcieliśmy niezapomnianą pamiątkę ze swojego ślubu, to racja, mogliśmy zamówić realizację sesji fotograficznej, ale w zasadzie kończyła się ona przy jakimś nietypowym aucie czekającym obok jakiegokolwiek zamku.


Dzisiaj natomiast sprawa wygląda już całkiem inaczej.
Moglibyśmy wynająć szczególną spółkę do produkcji bardzo wyjątkowego klipu filmowego, w jakim zostaną użyte wręcz zdjęcia z powietrza. Kiedyś także było to wykonalne, jednak było to tak drogie, że niewiele kogo było na to stać. Takie zdjęcia z powietrza to naprawdę niesamowita kwestia. Pomyśl sobie: obserwujesz kościółek, w którym miał miejsce jeszcze przed momentem Twój ślub, lecz obserwujesz go z góry, powiedzmy z wysokości ok. pięćdziesięciu metrów. Potem obraz najeżdża w kierunku będących przed kapliczką gości weselnych. Płynnie oraz w sposób taki, że wydaje Tobie się, że zdjęcia z powietrza zostały robione ze śmigłowca. A do tego wszystkiego oglądając taki obraz ze swego ślubu, wysłuchujesz romantyczną oprawę muzyczną. Coś fantastycznego!


Reklama outdoor
Napisał: Roberto Nieves
Na podstawie: http://www.flickr.com


Takie zdjęcia z powietrza są wykonywane za pomocą tak zwanych dronów. Są to stosunkowo małe sprzęty latające zaopatrzone np. w kamerę. Są one kierowane poprzez profesjonalną personę, ponieważ ustawodawcy zależy na bezpieczeństwie także osób trzecich.
Idzie o to, aby zdjęcia z powietrza były wykonywane przez np. porządną firmę a nie jakieś bawiące się dzieci. Dzięki temu zdjęcia z powietrza czy to z wesela lub posiadłości na sprzedaż są takie precyzyjne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:53:54
Tagi: woda, miejsce, dzieci, LED