Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Jak zmienił się rynek komórkowych telefonów w ostatnich czasach, jakie urządzenia cieszą się teraz popularnością.

Rynek telefonów komórkowych zmienia się nieustannie. Jeszcze przed kilkunastu laty królowały marki, które w chwili obecnej w zasadzie już nie istnieją, ponieważ przespały one pojawienie się smartfonów z ekranami dotykowymi.


telefon komórkowy dual sim
Napisał: USAG- Humphreys
Na podstawie: http://www.flickr.com


Obecnie to smartfony właśnie zaczęły stanowić największą część sprzedawanych urządzeń, a klienci dopominają się coraz większego ekranu i pamięci. Całkiem sporym powodzeniem zaczęły się również cieszyć telefony (www.maxcom.pl/pl/48-telefony-dla-seniorow) dające możliwość zainstalowania dwóch kart sim. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza, jeśli ktoś posiada numer służbowy i prywatny, ale nie chce mu się nosić dwóch aparatów. Mając natomiast telefon komórkowy - kliknij aby zobaczyć więcej - dual sim może w nim obie te karty zainstalować i z nich korzystać w wygodny sposób. Coraz więcej modeli oferuje takie możliwości, i jak widać po sprzedażowych statystykach klienci są zadowoleni z takiego rozwiązania.
telefony dla seniora
Na podstawie: http://www.sxc.hu


chicago symphony fan page
Napisał: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Na podstawie: http://www.flickr.com


Mogłoby się wydawać, że w czasach ekranów dotykowych tradycyjne Urządzenia z klawiszami stracą rację bytu, lecz wcale jednak tak nie jest. Nadal jest sporo osób, które nie potrzebują korzystać z internetu lub gier, a tylko dzwonić i raz na jakiś czas wysłać sms-sa. Dla nich wypasiony smartfon z 5-calowym ekranem jest absolutnie zbędny, szczególnie jeśli musieliby go codziennie ładować.


Dużym zainteresowaniem na rynku cieszą się także telefony dla seniora, posiadające duże, wygodne do klikania klawisze i niejednokrotnie możliwość wybrania numeru alarmowego. Są one bardzo wygodne do użytkowania dla starszych osób, jakie dzięki temu mają możliwość dzwonienia do bliskich.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:40:48
Tagi: Urządzenia, smartfon, procesor