Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Dlaczego aplikacje CRM są takie pomocne?

Jako ubezpieczyciel często marzyłam na temat rozwiązania, które pomogłoby mi zarządzać swoimi działaniami. Zazwyczaj próbuję utrzymać porządek i być zorganizowaną. Jednak całe mnóstwo dokumentów poupychanych w segregatorach, kilka programów do obsługi wcale mi pracy nie ułatwiały. A czasem całkiem przeciwnie, ileż ja się musiałam nieraz naszukać, by odnaleźć daną umowę. Momentami mnie to rozgniewało.
Testowałam różne rozwiązania. Aż pewnego dnia stwierdziłam, iż w czasach informatyzacji musi gdzieś być oprogramowanie dla brokera ubezpieczeniowego - (sprawdź oprogramowanie dla brokera). Nie myliłam się, taki program istnieje.

Od tej pory zajmowanie się kontaktem z klientem, dokumentacją , a także rozliczeniami ubezpieczeniowymi jest o wiele szybsze. Co ważniejsze, teraz tak łatwo nie zapomnę o spotkaniu albo kontakcie z klientem, ponieważ program CRM dla brookera (Netsoft.24) mi o tym skutecznie przypomni.

W tym momencie wykonanie bazy danych, która jest przejrzysta to dla mnie nie problem. Już nie muszę już szukać wzorów dokumentów – ten program zrobi to za mnie. Dobrą stroną tego oprogramowania jest to, iż jest zintegrowane z innymi narzędziami w naszym biurze oraz można je zmodyfikować zgodnie z potrzebą firmy.

Jak odnalazłam to rozwiązanie? Wpisałam w pasku wyszukiwarki słowa "CRM Wrocław" i sprawdziłam wyniki, po czym odnalazłam najdogodniejszą według mnie. Nawet szef mojego przedsiębiorstwa wydaje się usatysfakcjonowany z tego narzędzia.


Napisał: k.s.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:29:49