Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Co to jest szkło hartowane na telefon i jak się je na monitor nakleja?

Komórka to wspaniałe narzędzie, jakie już pewien czas wstecz zaczęło usuwać z forum swojego poprzednika - telefon tradycyjny. Taka "komórka" jest dużo mniejsza i, nade wszystkim, ruchoma.
Można by ją więc włożyć do kurtki i przeprowadzać rozmowy wręcz jadąc autem lub płynąc statkiem.


Od paru lat funkcjonuje już nowocześniejsza wersja telefonów komórkowych, zatem tzw. smartfony. Różnią się one od standardowych telefonów komórkowych tym, że posiadają obszerny ekran, za sprawą jakiego obsługuje się to urządzenie. Takowy, wykorzystując branżowego określenia, "dotyk" daje niezwykle duże możliwości, ale to, co jest ich niepodważalną zaletą, jest także równocześnie jego dużą wadą. Takowy duży monitor - polub nasz profil: www.bezkredy.com/monitory-dotykowe/ - można by nieumyślnie nietrudno zarysować albo nawet rozbić. Żeby zmniejszyć takie ryzyko, używa się specjalistyczne szkło hartowane na telefon, zatem niezwykle cienką, ale jednocześnie niezwykle twardą szybkę, którą nakleja się na monitor ( http://raiden.net.pl/skup-sprzetu/skup-monitorow/ ) telefonu. Przyznać należy, że nie daje ona 100% gwarancji bezpieczeństwa, ale w znacznym szczeblu go wszakże ochrania. Warto także powiedzieć, iż takie szkło nie jest kosztowne oraz wszelki może sobie na nie pozwolić.


żarówki
Napisał: Yarvik
Na podstawie: Yarvik


SSD o pojemności 1,6TB
Napisał: silentworks.pl
Na podstawie: silentworks.pl


W pudełku z takim szkłem jest umiejscowiona instrukcja jego montowania, jednak jest on bardzo intuicyjny. Zwyczajnie należy wyczyścić ekran załączoną mokrą szmatką i wytrzeć ekran za pomocą następnej zawartej w opakowaniu ściereczki.
Warto wspomnieć, że protoplastą takiego rozwiązania jak szkło hartowane na telefon jest znana wielu ludziom folia na monitor. To właściwie prawie to samo, jednak, jak wiemy, "prawie" stanowi dużą różnicę. Omawiany produkt jest realnym wzmacnianym szkiełkiem, jednak o niezwykle niewielkiej grubości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:48:52
Tagi: Komórka, produkt, rozwiązania