Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

W ostatnich latach niebywale modne stały się drony - do użytku prywatnego, ale też w spółkach

drony robią się coraz popularniejsze. Dawniej służyły wojsku, a teraz spółkom reklamowym, które przy ich pomocy mogą znacząco zwiększyć swe dochody.


Ostatnio drony na niebie już nikogo nie niepokojom.
Najmniejszy na świecie pendrive USB 3.0
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl


pralka
Napisał: Candy Polska
Na podstawie: Candy Polska


Filmiki, które mogą być zrobione przy ich pomocy robią furorę. Są naprawdę fenomenalne, gdyż pokazują nasze otoczenie zupełnie z odmiennej perspektywy. Na co dzień ludzie nie są w stanie oglądać ziemi z lotu ptaka. Wobec tego taki filmik wzbudza w nich wielkie zaciekawienie. Właśnie przez to, że tego rodzaju spoty przyciągają uwagę, to decyduje się na nie wiele spółek i miast. Chcą się w taki sposób promować. Wobec tego dla firm reklamowych strzałem w kolano byłoby w obecnych czasach nie posiadać w cenniku filmików z Drona. Jednak, aby móc je profesjonalnie wykonywać, to należy najpierw nauczyć się je obsługiwać. Kurs na drona nie jest zbyt kosztowny. I zwykle przedsiębiorstwa wrzucają takie szkolenia w koszta. Przecież, chodzi o rozwój zatrudnionych osób i wzmacnianie pozycji spółki na rynku. Oczywiście, drona można również używać w celach prywatnych. Na przykład, aby bawić się z dzieckiem w parku. Wtedy wspólne spacery będą dla szkraba znacznie atrakcyjniejsze. Przy czym wydaje się to być "zabawka" przeznaczona dla większych dzieci.
Trzylatki jeszcze nie docenią możliwości drona i frajdy, którą daje kierowanie nim na większe odległości.


Dron jest wspaniałym urządzeniem, które umili nam spacery z dzieckiem, ale również da rewelacyjne możliwości rozwoju w pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 09:59:52
Tagi: koszt, IT, WD, drony, Dron