Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Virtual Data Room, zatem wirtualne pokoje danych

Datapoint Virtual Data Room to nowoczesne rozwiązanie informatyczne do obsługiwania różnych transakcji.


Oprogramowanie to poświęcane jest średnim oraz małym firmom i usprawnia klasyczne badanie Due Diligence, innymi słowy postępowania mające na celu zgromadzenie jak najogromniejszej liczby danych o danej inwestycji.
Virtual Data Room Polska to internetowa platforma do przechowywania, katalogowania a także udostępniania dokumentów, do jakiej dostęp mają tylko użytkownicy z firm zaangażowanych w to badanie. Aplikacja poświęcana jest transakcjom, jakie nastręczają jednoczesnej pracy wielu roboczych grup nad tym samym zespołem dowodów. Platforma owa pozwala dzielić dane z akcjonariuszami, doradcami, pracobiorcami przedsiębiorstwa oraz potencjalnymi inwestorami w tym samym okresie. Zapewnia bezpieczną transmisję informacji a także o wiele bezpieczniejsze składowanie dokumentów w stosunku do fizycznego data room'u. Dzięki dostępnym raportom jest możliwość monitorowania aktywności pojedynczych użytkowników. Pomaga to zorientować się, jakie dokumenty skupiają ponadprzeciętną uwagę inwestorów, ale również zwiększa bezpieczeństwo informacji.


Linux


VDR ma także funkcję kierowania uprawnieniami, dzięki czemu dojście do informacji będą mieć wyłącznie upoważnione osoby. Aplikacja owa jest dostępna w modelu SaaS i nie wymaga instalacji na pecetach eksploatatorów.
Gwarantuje dojście wszelkim użytkownikom z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie, z poziomu przeglądarki www. Wyłącznym ograniczeniem jest przystępność netu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:26:59
Tagi: WD, użytkownik, PRacownik, miejsca