Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Poszukujesz fotografa na ślub? Sprawdź, na co zwrócić największą uwagę!

Ślub to zdecydowanie jeden z najładniejszych dni w życiu praktycznie każdego z nas – właściwie nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości.


A więc skoro tak, zazwyczaj pragniemy mieć z niego śliczne pamiątki, które pozwolą nam po latach wrócić do tych cudownych chwil – dlatego zatem tak istotne jest, żeby wybrać odpowiedniego fotografa, który przygotuje nam fantastyczne zdjęcia! Sprawdź, na co zwracać największą uwagę przy jego wyBorze.


Ile właściwie fotografii potrzebujesz?


Naturalną kwestią jest zdecydowanie to, iż chcemy mieć jak najwięcej zdjęć z tego najlepszego dnia. Jeżeli jednak zaczniesz przeglądać portfolia konkretnych fotografów, zaraz dostrzeżesz, że jakość niekoniecznie idzie w parze z ilością. Jeżeli fotograf obiecuje, iż odda Ci na przykład dwa tysiące zdjęć z wesela, oznacza to praktycznie jedynie to, że odda Ci niemal wszystkie wykonane przez siebie fotografie. Będzie ich na pewno wiele, jednakże zwyczajnie niemożliwe jest, aby wszystkie te zdjęcia zachwycały swoim kunsztem – będą to zwyczajnie normalne zdjęcia dokładnie takie same jak te, które wykonałby Ci właściwie każdy członek rodziny, gdybyś dała mu aparat. Jeżeli chcesz mieć naprawdę wyjątkowe fotografie, wtedy z pewnością powinnaś postawić na jakość a nie na ilość.


image - firmy
Napisał: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dodatkowe atrakcje?


PQI
Napisał: Western Digital
Na podstawie: Western Digital


gadżet
Napisał: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR
Jeżeli chcesz urozmaicić swoje fotografie, wtedy możesz zdecydować się również na różnego typu udziwnienia.


Obecnie bardzo modny jest dron, który zwykle pojawia się przed kościołem. Zdjęcia lub nawet krótki filmik wykonany przy pomocy takiego drona z pewnością zachwycą wszystkich gości! Możesz także wykonać nietypową sesję plenerową.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:00:55
Tagi: aparat, fotograf, Bor