Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Oświetlenia neonowe

Jeżeli jesteśmy właścicielami baru albo sklepu dobrze jest go wyeksponować właściwie oświetlając. Doskonale wyeksponowana witryna, widoczny z oddali szyld, z pewnością sprawią, że nasz lokal zapadnie w pamięć przechodniom.

Od paru lat do łask wracają neony niezwykle popularne w ubiegłym wieku. W pewnym momencie zostały określone jako kiczowate i w wielu miejscach zniknęły z przestrzeni publicznej, dziś jednak powracają do mody i należy skorzystać z możliwości które nam dają.Neony diodowe ciągle można zrobić na zamówienie na podstawie własnego projektu. W wielu miastach znajdziemy niewielkie przedsiębiorstwa, które się w tym specjalizują. Odpowiednie kształtowanie szklanych rurek, operowanie gazem i neon przygotowany. Musimy o niego jednak należycie dbać, odpowiednio często uzupełniać. Jeżeli tylko będziemy o tym pamiętać, będzie on zdobił drzwi do naszego lokalu czy sklepu bardzo długo. Powinniśmy wymyślić interesujący i niesztampowy projekt, niech przyciąga spojrzenie, przykuwa uwagę, niech zainteresuje przyszłych klientów. Przecież to jego główne zadanie.

Światła LED
Napisał: Yasna Communications
Na podstawie: Yasna Communications
Kiedy drzwi do lokalu już mamy oświetlone zastanówmy się jakim sposobem wyeksponować jego wnętrze. W barze czy restauracji górne źródło światła to nieodpowiedni pomysł, lepiej skupić się na podkreśleniu konkretnych stolików za pomocą światła, wyeksponować bar, czy gabloty na produkty. Można to wspaniale zrobić wykorzystując taśmy led. Mnóstwo małych, mocno świecących żaróweczek zda egzamin zdecydowanie lepiej niż jakakolwiek żarówka. Zobacz resztę tu lampy podłogowe

Takiego rodzaju taśmy rgb można wykorzystać również jako źródło głównego światła, dla przykładu rozprowadzając pod sufitem. Możemy za ich pomocą wyeksponować stopnie. Tak naprawdę można zagrać światłem jak tylko sobie wymarzymy. Naturalnie takiego rodzaju taśmy możemy wyszukać w wielu kolorach. Możemy dzięki temu dobrać kolor światła do aranżacji naszego wnętrza. Można naturalnie użyć też inne rodzaje oświetlenia.

Czy ta tematyka Cię wciąga? Jeżeli tak, to przejrzyj link, pod jakim znajdziesz niezbędne Ci dane - sprawdź, że Cię zainteresują na długo.

Nikt nie mówi, że skoro doświetlamy wnętrze taśmami led, nie możemy już ustawić małych lampek na stolikach czy lamp stojących przydających uroku wnętrzu. Gdy odpowiednio to rozplanujemy nasz lokal będzie wyglądał doskonale. A jeśli nie znamy się na oświetleniu w każdej chwili możemy skorzystać z porady projektanta oświetlenia. Z pewnością doradzi nam jakim sposobem podkreślić światłem najefektowniejsze fragmenty wnętrza.
Napisał

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:09:50
Tagi: oświetlenie, LED, diody, światło, źródło światła, Sufit, lamp