Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Kupujemy telefon. Jakimi rzeczami się sugerować w czasie poszukiwania dobrego smrtfona na własny użytek?

W dzisiejszych czasach telefon jest przedmiotem, który posiada prawie każda osoba. Bardzo trudno jest wyobrazić sobie codzienne wykonywanie wielu zadań bez takiego gadżetu. Na rynku istnieje sporo produktów tego typu, co często może utrudniać wybór.
Na co zwracać uwagę?


Huawei
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl


Od mnogości firm, a co dopiero poszczególnych serii kręci się w głowie. Jedne są bardziej rozpoznawalne, jak Huawei (polecamy folia Huawei Honor 5X), kolejne natomiast dopiero zaczynają wchodzić na rynek. Myśląc nad tym, jakie artykuły zakupić dobrze jest zakreślić swoje możliwości finansowe. Gdy to uczynimy to uda się zawęzić pole poszukiwań. Wszak wiadomym jest, iż istnieją urządzenia, jakie nabędziemy za kilkaset złotych i te za kilka tysięcy. Oprócz tego musimy dobrze przemyśleć swoje potrzeby. Niektórzy uważają, iż telefon musi po prostu służyć do rozmów i pisania krótkich tekstów SMS. Inni natomiast chcą korzystać z dużych możliwości, które dają różnego rodzaju Aplikacje. Rzecz jasna wszystkich nie będziemy w stanie ściągnąć na telefon, natomiast jeśli planujemy mieć ich sporo, to dostępna pamiętać musi być parametrem, na jaki musimy zwracać uwagę.


Dziecko z pluszakiem
Napisał: Miles Bannan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dobrze jest wiedzieć, iż wiele aplikacji działa na danym, a czasem tylko na jednym operacyjnym systemie. W tym wypadku zdecydowanie przoduje Android. Z tego też względu, kiedy będzie nam zależeć na jakimś dodatku, którego obecnie używamy, to dobrze jest spraWDzić, czy po zmienieniu aparatu również nie będziemy mieć z tym problemów.
Może okazać się, iż konkretna aplikacja jest stworzona tylko na jeden system operacyjny i nie będziemy w stanie pobrać innej wersji. To jedynie kilka rad, jednak pomogą one trochę w dokonaniu wyboru.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:24:55
Tagi: obraz, zakup, rzeczy, WD, Aplikacje