Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Jak jesteśmy w stanie samodzielnie szpiegować? Co wymagamy do tego zadania?

Być może nadejdzie taki czas, iż będziemy potrzebować wsparcia detektywa. To bardzo często jest kojarzone ze śledzeniem potencjalnej osoby oraz kolejnymi działaniami, jak rozpoznanie terenu lub uwiecznianie na zdjęciach dziwnych zachowań.


Należy mieć nadzieję, iż nie będziemy w tego typu okoliczności, że detektyw będzie niezbędny. Jak jednakowoż będzie tego rodzaju potrzeba, to sami jesteśmy w stanie tak działać.
Kuchnia, lodówka Candy
Napisał: Candy Hoover Polska
Na podstawie: Candy Hoover Polska


Z pewnością w jakimś stopniu, a konieczne są tu różne gadżety, które zapewnia sklep detektywistyczny. W tego rodzaju sklepie wyszukamy różne przedmioty niezbędne w czasie powadzenia własnego śledztwa. Niektóre z nich są bardziej drogie oraz zaawansowane, jakich prawdopodobnie nie będziemy potrzebować, inne mniejsze oraz dostępne dla każdej osoby. Objętość tego artykułu nie pozwala na wspomnienie o wszystkich, lecz określone gadżety są warte uwagi. Może je zakupić każdy z nas.


Pierwszym z nich jest długopis z kamerą. Jest niepozorny, niezbyt duży, taki jaki ma każdy z nas. Dzięki temu można sfilmować to, co pragniemy, nie ujawniając się jednocześnie z naszym zamiarem. Jest świetny na przykład jak wybieRAMy się na rozmowę kwalifikacyjną lub po prostu jeżeli idziemy na określoną rozmowę i są podejrzenia, co do danej osoby.


W tym samym sensie dobrym gadżetem jest też zegarek szpiegowski, jaki pełni podobną rolę, co długopis, a jego najbardziej znaczącą zaletą jest to, iż nikt nie będzie wiedział, że w tym momencie właśnie uwieczniamy konkretne zdarzenie. Te dwa gadżety mogą być bardzo pomocne w każdej sytuacji, na początek w sumie nie potrzebujemy nic innego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:13:20
Tagi: człowiek, RAM, dane, typ