Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Czy na komunikacji osobistym autem można zarobić? I co z kierowcami samochodów dostawczych?

Powyższe dwa pytania od czasu nurtują posiadaczy przedsiębiorstw. Jak wypłacać zatrudnionym pieniądze za wyjeżdżone trasy? I w jaki sposób robić to tak, by nie oskarżać nikogo, o robienie większej ilości kilometrów jedynie w celu, by dostać obfitszy zwrot? A także sprawa tego, z czym muszą liczyć się profesjonalni kierowcy, którzy sprawdzani bywają nawet w trasie.
Awind WIGA
Napisał: PR Solutions
Na podstawie: PR Solutions
Zegarki diesel
Niejeden pracodawca musi przede wszystkim korzystać z udogodnień oferowanych przez sprzęt elektroniczny. W sieci możemy znaleźć różny kalkulator kilometrówki i dzięki niemu będziemy w stanie dobrze przeliczyć to, ile mamy wypłacić naszemu pracownikowi. Musimy być jednak uważni, by wpisać wszystkie aktualne dane. Samochody firmowe również można zaopatrzyć w GPS, który będzie na bieżąco zaczytywać dokładną lokalizację pojazdu. Dzięki temu zgraną trasę wraz z użyciem silnika wrzucimy do odpowiedniego programu a’la kalkulator kilometrówki i będziemy posiadać dokładne dane finansowe. Trzeba również zaopatrzyć kierowcę w odpowiednie sprzęty do spisywania płatności związanych z samochodem. Kiedy prowadzona jest ewidencja przebiegu samochodu program na smartfona lub tablet ułatwi wszystkie dane uporządkować i przeanalizować. Dzięki temu pracownik będzie miał wszystko klarownie przedstawione, a my będziemy w stanie to zestawić z innymi użytkownikami. Każdy ekspert drogowy powie, iż to najlepsza opcja. Ewidencja przebiegu pojazdu programem to nowość, więc pamiętajmy, że starsi kierowcy mogą mieć problemy z dostosowaniem się. Warto więc zainwestować w odpowiednie szkolenia.


Pamiętajmy, że wszystkie zmiany trzeba pracownikowi zakomunikować i go do niej wyszkolić. Przygotowanie, które poprowadzi ekspert drogowy może być właściwym rozwiązaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:16:58
Tagi: komputer, ekspert, tablet, informacje