Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Co to jest czebol, z jakiego państwa się wywodzi i co może produkować?

Czy wiesz, że czebol to nazwa postaci południowo-koreańskich koncernów? Były one popierane przez wojsko. Jednym z nich jest firma, która miała początkowo nazwę Lucky Goldstar.


Przedsiębiorstwo to zostało stworzone kilkadziesiąt lat temu przez p.


farby
Napisał: Dekoral


miejsce
Napisał: KOMUnews
Na podstawie: http://www.flickr.com


Koo In-Hwoi. Pierwszym towarem było radio A-501, jakie trafiło do handlu w 1959 roku. Dwa lata później w sklepach zjawił się pierwszy automatyczny telefon: GS-1. W następnych latach LG wyprodukowało lodówkę, telewizor i klimatyzatory czy też pralki. Teraz koncern działa w dziedzinie elektronicznej czy telekomunikacyjnej i zatrudnia ok. ćwierć miliona członków personelu. Jest także 4-tym pod względem rozmiarów przedsiębiorstwem w Korei Południowej. Towary takiego koncernu są dostępne w przeszło stu krajach na całym świecie i mogłyby to być między innymi smartfony, zestawy audio, suszarki, monitory czy tablety. Osobną grupą oferowanych produktów są te, jakie tyczą się klimatyzacji.


Pomimo faktu, że produkty wspomnianego koncernu są najwyższej jakości, są to tylko rzeczy martwe oraz mogłyby się kiedyś zepsuć. Dlatego też LG zapewnia globalne wspieranie i serwis wyprodukowanych przez siebie sprzętów. Także w domu klienta. Dla osób, które chcą możliwą naprawę wykonać sami, firma przygotowała na swojej stronie internetowej video czy bibliotekę pomocy.
Warto jednak dodać, że dzisiaj produkty LG są na pierwszych miejscach w wielu prestiżowych rankingach w odniesieniu do jakości produktów. Znak firmowy spółki utrzymany jest w kolorystyce czerwono-szarej. Kolory te nie są dobrane przypadkowo. Są to zastrzeżone kolory, jakie w każdym wypadku występują razem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:24:55
Tagi: market, LED, monitor, miejsca