Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Mało pracy – duży efekt. W jaki sposób odmienić mieszkanie małym nakładem pieniędzy.

Czasami nadchodzi taki moment, że pragniemy zmiany we wnętrzach, w których codziennie przebywamy, jednak nie możemy zabrać się za remont, zmianę koloru ścian albo przestawiania mebli. Co możemy kupić, aby odnowić wnętrza bez większych wydatków i bez wielkich czynności?

Tuleje dystansowe
Po pierwsze - źródło światła. Spróbujmy dodać kilka różnych punktów świetlnych, by nadać pokojom miły wyraz. Żeby to zrobić nie potrzebujemy wcale kupować wielkich, kosztownych lampek. Czasami można tylko zmienić abażur na nieco bardziej przejrzysty, możemy kupić na przykład taki zrobiony z papieru, lub położyć przy lustrze zyskujące popularność ostatnio "cotton balls".Nawet zwyczajne światełka na choinkę o jasnym, przyjemnym dla oka świetle, możemy wsadzić do dużego, smukłego wazonu, i uzyskać w ten sposób ładną ozdobę. Każde źródło światła umieszczone niedaleko lusterko będzie podwajać swoje światło. Dobrze jest o tym wiedzieć i stosować zwłaszcza w pomieszczeniach, do których słońce praktycznie nie dochodzi. Warto postawić także jakąś roślinkę na półce z lustrem, bo przez odbicie i podwójną ilość zieleni będzie dawał pozór większego. Drugim tikiem na odmianę wnętrza będą niebanalne akcesoria z wyprzedaży po sezonie. Tu mamy duże pole do popisu, ograniczeniem jest tylko półka z napisem „wyprzedaż”.

Towarom z wyprzedaży, pod warunkiem, że nie zostały zniszczone, można ofiarować nowe życie przemalowując je albo używając ich do innego celu, niż są przeznaczone. Kubek z uszkiem jako doniczka na sukulent, porcelanowa popielniczka jako podstawka na bransolety, niska drabinka jako stojak na gazety - możliwości jest naprawdę sporo jedynie trzeba na nie wpaść. Następnym sposobem na odmianę umeblowania będzie zmiana rączek i dołożenie eleganckich tulei - pełna oferta
Tuleja dystansowa zrobiona jest z różnych materiałów, aby udekorować meble kupmy te zrobione z niklowanego mosiądzu czy ze stali. Będą klasycznym elementem zmieniającym na przykład gablotkę. Tuleja dystansowa wykonana z plastiku sprawdzi się także jako pomysł na zmianę nóżek przy meblach. Jeżeli mamy fragment ściany do urządzenia i pustą ramę na malowidło albo fotografię, ale brak nam pomysłu na wsad, zawieśmy pustą ramę. Efekt będzie dość ciekawy. Jak widać niskobudżetowych sposobów jest dość dużo, trzeba jedynie być kreatywnym i chęci do dokonywania zmian.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-27 11:58:45
Tagi: światło, remont, filiżanka, wyprzedaż, lustro