Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

W jaki sposób uatrakcyjnić swój film z wesela albo wykonać nietypowe a także oryginalne zdjęcia?

Niesłychany rozwój technologii jaki obserwujemy w ostatnim czasie dostarcza nam niebywałych możliwości w ogromnej ilości aspektów naszego życia. Wystarczy spojrzeć choćby na smartfony, jakie obecnie są małymi komputerami mieszczącymi się w torbach czy kieszeniach.


Tak samo ma się sprawa także z innymi dziedzinami przemysłu bądź też rozrywki.


działka budowlana
Napisał: Lee Coursey
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/leeco/213416594/
W kilku ostatnich latach całkiem popularne jest filmowanie z lotu ptaka, jeżeli chodzi o tworzenie różnego rodzaju filmów wideo czy też materiałów służących do promocji produktów albo usług. Zdaje to egzamin także doskonale chociażby w przypadku imprez masowych czy też ślubów. Któż z nas nie chciałby posiadać oryginalnego oraz pełnego niesamowitych ujęć filmu ze swojego przyjęcia weselnego? Z dzisiejszą technologią jest to niesamowicie proste. W każdym momencie jesteśmy w stanie zaopatrzyć się w drona i zrobić przepiękne ujęcia. Dobrze jest jednak pozostawić takie sprawy w rękach specjalistów, jacy mają nie tylko dobrej jakości sprzęt ale także konkretne umiejętności jeśli chodzi o przygotowywanie materiału oraz obróbkę wideo. Na rynku istnieje sporo firm, jakie mają do zaoferowania usługi w tym zakresie - zdjęcia z góry.


Całkiem sporą popularność zdobywają także zdjęcia z góry. Wystarczy rzucić okiem na jakąś gazetę o dowolnej tematyce, a z całą pewnością znajdziemy jakąś reklamę, jaka wykorzystuje tę technikę - Magic Eye.


Taka niesamowita pamiątka cieszy się również rosnącą popularnością w dużej ilości firm, które chcą uwiecznić cały zespół na jednym, dobrze wykonanym zdjęciu. Tego typu fotografie dają nam również szerokie pole do kreatywnego wykonania aranżacji a także miejsca, w którym ma być zrobione dane ujęcie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-25 10:53:50
Tagi: film, fotografie, temat