Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

Drony na służbie bezpieczeństwa. Fotki z drona oraz ich praktyczne zastosowanie

Od kiedy te latające maszyny z możliwością nagrywania obrazu pojawiły się u nas nie miały za poważnych wyzwań. Na początku korzystano z nich głównie w ramach rozrywki. by wykonać zdjęcia w trakcie rodzinnych uroczystości i tym podobne.


Jednak parę lat sprawiło, iż wymyśliliśmy im inne zastosowania.


sklep - malunek
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pomimo iż nieustannie wydaje się nam, iż widzieliśmy już wszystko, nadal zaskakują nas innowacyjne maszyny, które da się nabyć w marketach z elektroniką. Dokładnie tak było z dronami - wielu było zaskoczonych, jak wielkie możliwości może dać wykorzystywanie z najnowszej technologii. Niedługo potem zaczęła się moda na drony (dron gopro karma) - kupowano je w formie prezentu na Święta, wykonywane przez nich zdjęcia zalały portale społecznościowe, każda sesja w plenerze musiała zawierać minimum parę zdjęć wykonanych z drona i tym podobne. Zdjęcia z drona - zupełna nowość w fotografii - zrobiły wielką karierę (szukaj na Jednak gdy emocje trochę opadły, zaczęto zastanawiać się, jak można jeszcze wykorzystać te niesamowite urządzenia. Okazało się, że istnieje wiele sfer naszego życia, jakie wcale nie mają związku z rozrywką, w jakich tego typu zdjęcia wspaniale się sprawdzą. Na pewno będą to wszelkiego rodzaju inwestycje, szczególnie takie, które dotyczą wielkiego terenu. Wykonanie zdjęć z drona daje znacznie czytelniejszy obraz, dzięki czemu każda inwestycja może zostać ze szczegółami zaplanowana (wybitne info na DronyDrony - 3d robotics - wspaniale sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie konieczne są do przeprowadzenia wszelkie inspekcje techniczne.
Wykonanie zdjęć z lotu ptaka albo nagranie filmu z tej perspektywy umożliwia szczegółowe przeprowadzenie kontroli szczególnie tam, gdzie uprzednio była ona uniemożliwiona albo wyjątkowo trudna. Stosowanie dronów w tym wypadku znacznie ułatwia poprowadzenie inspekcji i zmniejsza jej koszty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-09 10:43:48
Tagi: sklep, kupić, serwis, IT