Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

November 2016 archive

Automatyczne kierowanie procesami bez wspomagania ludzi

laboratorium
Napisał: per egevad
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czym jest automatyka industrialna?


Automatyka okazuje się być dyscypliną nauki, wpływającej na rozwój zagadnień sterowania wieloma procesami. Sterowanie tyczy się na ogół procesów technologicznych i przemysłowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-30 15:21:04
Tagi: projekt, maszyny, człowiek, narzędzia

System zarządzania hotelem to doskonałe narzędzie, w jakie winien zaopatrzyć się każdy dyrektor obiektu noclegowego

system zarządzania hotelem
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ówcześnie w zasadzie każdy wie o tym, że informatyka niemal opanowała całkowicie nasz świat. Dzisiaj wielu rzeczy nie uda nam się uporządkować, jeśli nie będziemy mieli dostępu do internetu, toteż nieuniknione jest jej podłączenie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-29 14:53:03
Tagi: dom, jakość, człowiek, właściciel, robota

Rodzinny album – w jaki sposób najlepiej go stworzyć? Czyli o zakupie idealnego dla nas aparatu informacji kilka

aparat
Napisał: yb putro
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fotografia jest bardzo popularna od przynajmniej kilkudziesięciu lat. Już dawniej zajmowali się nią profesjonaliści, lecz dopiero od pewnego czasu stała się dostępna dla ogółu społeczeństwa, tak naprawdę dla każdego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-28 10:34:03
Tagi: fotografia, zdjęcie, fotograf

Urządzenia CCTV w rewelacyjnej cenie

nowoczesna kamera
Wśród dostępnych dziś na rynku ofert telewizji, możemy wyszukać rewelacyjne opcje. Zróżnicowane usługi są wzbogacane o kolejne funkcje, co pasują idealnie konsumentom. Tworzona dla przedsiębiorców telewizja cechuje się tym, że funkcjonuje na niemałą skalę bez żadnych awarii. Dodawanie interesujących rozwiązań do kolejnych zestawów usług telewizji dla firm wskazuje na spore zainteresowanie producenta, co żywi on obecnie do swoich klientów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-28 09:43:03
Tagi: system, dane, posesja

To metoda na niższe rachunki za prąd. Systemy fotowoltaiczne robią się coraz popularniejsze oraz zyskują uznanie klientów

fotowoltaika poznań
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fotowoltaika nie jest świeżą rzeczą, lecz w kraju poznało ją stosunkowo niedużo osób. Na szczęście pomału się to zmienia. Coraz więcej osób decyduje się zakładać systemy fotowoltaiczne na dachach swych obiektów, gdyż przynosi to dużo korzyści.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-24 16:10:05
Tagi: zyski, problem, urząd

Markowe piły o wszechstronnym działaniu

piły
Napisał: Proma Polska
Każdy mężczyzna chce się poczuć panem własnego mieszkania, dlatego że to znamionuje o jego męskości. Stara się w ramach swych możliwości troszczyć się o swój budynek, renomować go i modernizować, kiedy nadejdzie taka potrzeba. Do tego aczkolwiek są mu potrzebne stosowne narzędzia. Nie można sobie wyobrazić domu, bez porządnej piły. Ma ona obszerne zastosowanie, w następstwie tego jest koniecznym zaopatrzeniem każdego mieszkania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-22 15:46:05
Tagi: piła, sprzęt

Kilka istotnych informacji na temat projektowania typowych instalacji elektrycznych w domach i mieszkaniach.

sprzęt - odzwierciedlenie
Napisał: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com
W chyba każdym obiekcie przemysłowym czy domu będzie się znajdowała elektryczna instalacja. W sumie dla większości z nas jest to tak naturalne, że po prostu się nie zwraca uwagi na to, co najwyżej wtedy, gdy w pewnym momencie braknie prądu i będzie trzeba świecić świeczkami. Dobrze zaprojektowana instalacja będzie bezpieczna i funkcjonalna, nawet przy jakiś nieprzewidzianych problemach z przepięciami czy zwarciami. Przepisy bardzo precyzyjnie określają tu wszelakie zasady, jakimi trzeba się kierować podczas jej projektowania, a ze względów bezpieczeństwa nie można ich łamać. Przewody elektryczne znajdują się cały czas pod napięciem, jakie może nawet być powodem, dlatego też nie można pozwolić sobie na żadne zaniedbania w tych sprawach. Dodatkowo pozorne oszczędności w formie za cienkich przewodów spowodować mogą ich przegrzewanie się, a w niektórych sytuacjach nawet zapalenie się. Najlepszą opcją będzie wynajęcie do tego zawodowego elektryka, jaki zaprojektuje całość w taki sposób, aby spełnić oczekiwania inwestora i jednocześnie zachować odpowiednie standardy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-22 14:47:05
Tagi: sprzęt, kable, domu, części, napięcie

Niezwykle użyteczne przedmioty, które powinny znaleźć się w prawie każdej dobrze zaopatrzonej kuchn

loft
Napisał: Rintal Polska
Na podstawie: Rintal Polska
Aranżowanie własnego domu to proces, którego prawie każdy z nas niecierpliwie oczekuje. Nic w tym jednak dziwnego, gdyż, pomimo tego że jest to wyzwanie niezwykle męczące, to dzięki niemu można wyrazić swą osobowość i zaaranżować wszystko tak jak zawsze tego chcieliśmy. Jednakże kwestią czasami kłopotliwą niewątpliwie są finanse, ponieważ okres urządzania domu jest czasem sporych wydatków. Jakie są więc sprawy na których bez wyrzutów sumienia możemy zaoszczędzić, a w co wypadałoby zainwestować?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-22 10:28:05
Tagi: kuchnia, technologia, lodówki, oszczędności

Wprowadzenie kontroli rodzicielskiej oraz utworzenie folderu na hasło to tylko niektóre udogodnienia Windows 7

komputer
Napisał: Lindy Buckley
Na podstawie: http://www.flickr.com
W internecie możemy odnaleźć de facto wszystko. Bezproblemowo odszukamy intrygujący przepis na ciasto , a także przeczytamy newsy ze świata. Niestety co poniektórych przyzwyczaili się do tego, że komputer towarzyszy im przez cały czas. Dorośli nie mają z tym sporego kłopotu, albowiem kształcili się oni bez tych wszystkich dóbr techniki. Dzieciaki z kolei już od 2 roku życia zaczynają używać smartfonów i tabletów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-21 16:20:09
Tagi: programy, Faktury, wyszukiwarki internetowe

Podręczne zaopatrzenie każdej jednostki lubiącej kolejne technologie

faktury firmowe
Napisał: Savoir-faire Linux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdzie najlepiej kupić takiego typu wyposażenie?


W dzisiejszych czasach korzystanie z tych sprzętów, w jaki sposób smartfon lub tablet będzie wręcz codziennością. Odpowiednio większość ludzi z chęcią i przyjamnością podchodzi do korzystania z tak wygodnych sprzętów, które zezwalają na niezwykle szybką komunikację nie tylko z innymi osobami, ale również z ogólnoświatowym łączem, którym będzie Sieć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-21 12:40:05
Tagi: komputer, typ, gry

Co to jest pompa ciepła? Co wygramy, montując w domu rekuperator?

Elektrownia jądrowa
Napisał: www.freeimages.com
Na podstawie: www.freeimages.com
Sprawa wyboru ogrzewania domu powinna być idealnie przemyślana, jeżeli chcemy wybrać rozwiązanie ekonomiczne, ekologiczne i efektywne. Nie jest tak prosto połączyć te wszystkie wymienione rzeczy razem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-18 14:14:06
Tagi: dom, RAM, WD

Najciekawsze miejsce dla entuzjastów fotografowania i nie tylko.

Fotograf robiący zdjęcie
Napisał: Elvert Barnes
Na podstawie: http://www.flickr.com
K-consult Sp. Z o.o. jest firmą, która gości na rynku od 1998r. Obecnie firma funkcjonuje kompleksowo na wielu płaszczyznach. Poza konsultingiem w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, zajmuje się również importem i dystrybucją owego sprzętu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-17 11:58:06

Jakie przeznaczenie mają teraz krótkofalówki?

Nokia X7
Napisał: Nokia
Na podstawie: Nokia
Wraz z rozwojem sieci komórkowych pojawiło się zagadnienie, czy byt krótkofalówek nie będzie niepewny. Faktycznie tak jest, że dzięki teraźniejszej telefonii komórkowej można się o wiele prościej porozumiewać z innymi ludźmi. Faktycznie zasięg sieci komórkowych roztacza się niemalże nad całą naszą ojczyzną. W obliczu tego ważnym wydaje się pytanie o sens wytwarzania krótkofalówki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-16 10:55:07
Tagi: krótkofalówki, Hytera

Z jakiego powodu warto jest posiadać dostęp do sprawdzonego dostawcy części zamiennych do sprzętów gospodarstwa domowego?

obiektywy
Napisał: Billie Ward
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sprzęt gospodarstwa domowego pomimo, że rok rocznie staje się coraz wydajniejszy, jak każdy produkt, który jest nieustannie używany nie jest w stanie uniknąć nagłej awarii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-15 10:02:12
Tagi: AGD, kupić, dane

Po co tak naprawdę zakładać etui na telefon?

Sony Tablet S
Napisał: Sony
Na podstawie: Sony
Dzisiaj praktycznie każdy ma własnego smartfona - producenci telefonów niemalże prześcigają się w tym, kto z nich zrobi większy telefon. Jeśli Ty równie masz smartfona, na pewno zauważyłeś, że sporo osób kupuje wszelkiego rodzaju dodatkowe obudowy na swe telefony. Czy zastanawiałeś się wcześniej, po co tak naprawdę zakładać case na swojego smartfona?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-14 16:17:09
Tagi: smartfon, wygląd, czas, dzieci, zakup

Sprzęty przydatne w wszystkim mieszkaniu - klimatyzacja dla każdego człowieka

magazyn
Na podstawie: http://sxc.hu/
Nie sposób ukryć, że w obecnych czasach nowomodne urządzenia istotnie upraszczają ludziom funkcjonowanie z dnia na dzień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-10 15:53:10
Tagi: czas, części, dostęp, zakup

We nowoczesnym świecie nie jesteśmy anonimowi.

wymiana okna
Napisał: Winkhaus Polska Beteiligungs
Na podstawie: Winkhaus Polska Beteiligungs
Powody tego znajdują się naturalnie w bardzo dużej mierze po naszej stronie. Rejestrujemy się w sieci na bardzo wielu portalach i stronach zostawiając po sobie pozostałości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-10 14:32:09
Tagi: moc, produkt, firm, internetowy

Program do projektowania instalacji elektrycznych wspomoże wszystko odpowiednio rozplanować

Naukowcy
Napisał: ukhomeoffice
Na podstawie: http://www.flickr.com
Elektrycy muszą posiadać program do projektowania instalacji elektrycznych. W każdym budynku powinien być prąd, bo bez niego nic nie da się robić. W zależności od tego, czy jest to budynek mieszkalny, biura czy hala produkcyjna, odmiennie będą rozlokowane gniazdka, inaczej będą ułożone przewody elektryczne, a również całkowicie inna liczba kabli będzie nam tu niezbędna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-08 15:01:09
Tagi: programy, schematy, elektrycy

Profesjonalne maszyny polerskie - polerki Lare. Spójrz co trzeba wiedzieć?

tuning
Napisał: aussiejeff
Na podstawie: http://www.flickr.com
Maszyny polerskie niewątpliwie są nieodzownym żywiołem do polerowania. Stosowane są głównie w przemyśle motoryzacyjnym. Są to efektywne i skuteczne narzędzia, jakie dają doskonały rezultat i pozwalają na szybkie wypolerowanie danej powierzchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-08 11:28:14
Tagi: marka, przemysł, jakość

Większość przemysłowych wyrobów musi w pewnym momencie przejść odpowiednie testy kontrolne, do jakich należy wykorzystywać specjalistyczne elementy.

powietrze
Napisał: Pikawil
Na podstawie: http://www.flickr.com
Specjalistyczne sprzęty takie, jak na przykład czujniki optyczne, czy przetworniki temperatury


W warunkach przemysłowych wykonuje się na co dzień różne prace, które mają finalnie doprowadzić do tego, by konkrety wyrób spełniał wszystkie wymagania adekwatnie do ustalonych standardów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-07 10:18:11
Tagi: gry, element, IT, Auto, warunki