Airbrushgumbo Elektronika na co dzień

It meeting - nowy sposób na to, by nawiązać osobiste kontakty z partnerami biznesowymi

Teraźniejszość cechuje wielka konkurencja na rynku produktów i usług. Przedsiębiorcy usilnie starają się zwrócić uwagę nowych klientów.


Rodzi się jednak pytanie na czym polega tajemnica efektywnej sprzedaży?


elektryczne szczoteczki do mycia zębów
Napisał: K J Payne
Na podstawie: http://www.flickr.com


mieszkania
Napisał: Five Wun O Clothing www.zazzle.com/fivewuno
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nowe głośniki komputerowe Sony
Napisał: Sony
Na podstawie: Sony
Kluczem do sukcesu jest bezsprzecznie spotkanie obu stron transakcji w tym samym czasie i przestrzeni, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe - więcej i IT meetingu. Branża IT ma swoją „metodę” na to, aby ów cel zrealizować i poszerzać „sieć” kontaktów biznesowych It meeting. Co to takiego? Nieznany dotąd rodzaj konferencji opartej o formułę networkingu, przeznaczony zwłaszcza dla prezesów związanych z szeroko pojętym rynkiem IT, lecz nie tylko . Przeprowadzona nie tak dawno konferencja it 2016 gościła również bowiem „zwyczajnych” przedsiębiorców i przedstawicieli różnorodnych podmiotów państwowych, pochodzących między innymi z sektora bankowego, przemysłowego bądź energetycznego. Projekt powstał więc z myślą o wszystkich „ogniwach” łańcucha IT - poczynając od wytwórców, hurtowników, pośredników sprzedaży, a na systemach integratorów i odbiorcach kończąc - .


Warto zaakcentować, iż na omawianych tu konferencjach nie ma mówców i słuchaczy, prezentacji. Liczy się wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-29 15:27:19
Tagi: klient, produkt, gra, efekty